Arkusz montażowy Haier Hlkk1165

Haier Hlkk1165 to profesjonalny arkusz montażowy wykonany z wysokiej jakości materiałów. Arkusz montażowy jest idealny do montażu, naprawy i instalacji sprzętu elektronicznego, takiego jak komputery, laptopy, telefony, telewizory itp. Arkusz montażowy jest niezwykle trwały, lekki i łatwy w instalacji. Zawiera wszystkie niezbędne narzędzia, w tym wkrętaki, śrubokręty i narzędzia do pomiarów. Materiały użyte do wykonania arkusza montażowego są odporne na warunki atmosferyczne i są bezpieczne dla zdrowia. Przez swoją wytrzymałość, elastyczność i dużą powierzchnię roboczą, arkusz montażowy Haier Hlkk1165 jest idealny do wszelkich zastosowań montażowych i technicznych.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz montażowy Haier Hlkk1165

Klimatyzatory Haier Expert Plus

Najważniejsze funkcje Klimatyzatora Haier Expert Plus

5 lat gwarancji

Dzięki 5-letniej gwarancji jaką daje Haier na ten klimatyzator możesz być spokojny o jego bezawaryjną pracę.

Czujnik ruchu

Czujnik bada obecność człowieka dostosowując pracę klimatyzatora do jego obecności lub braku, aby oszczedzić energię. pl/gr4/icons/wifi. png" alt=""/>

Sterowanie Wi-Fi

Cała seria Flexis została wyposażona w moduł Wi-Fi umożliwiający sterowanie za pomocą aplikacji "hOn"

Bardzo łatwy serwis

Konstrukcja tego klimatyzatora umożliwia jego bezproblemowe czyszczenie (w kilkadziesiąt sekund można wyjąć wentylator)

Haier Expert Plus występuje w różnych mocach: 2. 5-5kW:

Zobacz video jakie dla Ciebie przygotowaliśmy o klimatyzatorze Haier Expert

Marka Haier - TOP 100 najcenniejszych marek na świecie!

Marka Haier jest wielokrotnie nagradza na arenie międzynarodowej przy okazji różnego rodzaju konkursów i plebiscytów.

W efekcie mogą poszczycić się m. in. :

  • nr 1 wśród marek produkujących urządzenia AGD na całym świecie
  • nr 1 spośród inteligentnych klimatyzatorów
  • Haier znalazł się na na liście Fortune Global 500
  • w 2019 uzyskali tytuł najbardziej podziwianych marek na świecie
  • TOP 100 najcenniejszych marek na świecie
  • TOP 100 na liście Top 100 Global Chellengers

Ciekawostka o klimatyzacji Haier

Co trzecie urządzenie na świecie, które jest podłączone do zdalnego sterowania, to właśnie urządzenie marki Haier?

Haier w latach 2009-2020 utrzymywał pozycje nr 1 wśród producentów AGD na świecie.

Marka Haier znajduje się na drugim miejscu pod względem sprzedaży klimatyzatorów w Polsce w roku 2021 i stale podejmuje rękawice w woalce o pierwszą pozycję.

Haier posiada centra badawczo - rozwojowe, które współdzieli razem z Mitsubishi.

Klimatyzatory Haier Expert Plus, to wyjątkowo łatwy w serwisowaniu klimatyzator. Dedykowany szczególnie do miejsc, gdzie może występować zapylenie, tłuszcz lub zanieczyszczenia unoszone w powietrzu. Dzięki specjalnej konstrukcji serwisant ma możliwość w kilkadziesiąt sekund wyjęcia wentylatora.

Seria Expert Plus od Haiera została standardowo wyposażona w modem Wi-Fi, do zdalnego sterowania z aplikacji, w której można ustawić np. funkcję utrzymywania temperatury w trybie grzania na poziomie 10°C.

Warto wspomnieć również o funkcji sterylizacji UV-C, funkcji Self Hygene czy o czujniku ruchu, który monitoruje obecność użytkowników w pomieszczeniu. Klimatyzator w zależności od ustawienia może albo wiać albo omijać ludzi. Dodatkowo po wykryciu, że nikogo nie ma po 20 minutach przejdzie w tryb uśpienia, w ten sposób można zaoszczędzić aż 67% energii.

Montaż klimatyzatorów Haier w całej Polsce

Shopklima współpracuje z największą marką instalacyjną w Polsce (Grupa Instal) posiadającą instalatorów w całym kraju.

Korzystając z naszych usług masz masz pewność, że montaż klimatyzacji zostanie wykonany w sposób prawidłowy, zgodny z wytycznymi i będzie objęty pełną gwarncją producenta.

Dlaczego wybrać montaż klimatyzacji Haier u nas?

Darmowy audyt

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatny audyt, podczas którego pomożemy wybrać miejsce do zainstalowania klimatyzatora oraz wybrać model spełniający Twoje oczekiwania.

Jesteś zainteresowany audytem? Skontaktuj się z nami.

Autoryzowani instalatorzy

Monter klimatyzacji z doświadczeniem, to gwarancja dobrze wykonanej pracy i wielu lat bezawaryjnego działania klimatyzatora.

Posiadamy autoryzacje marki Haier, więc klimatyzator objęty jest pełną gwarancją. pl/gr4/icons/raty-leasing. png" alt=""/>

Raty 0% lub leasing

Pomagamy w załatwieniu rat (10 rat x 0%) lub leasingu dla firm.

Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami.

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji Haier

Klimatyzatory Haier Expert Plus (oraz inne modele) instalujemy w całej Polsce. Zarówno dla klientów indywidualnych (mieszkania, bloki, domy jednorodzinne) oraz dla firm i instytucji.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i kup klimatyzator z montażem.

Opinie o montażu klimatyzacji Haier

Minionego lata firma Grupa Instal zainstalowała nam klimatyzator Haier Expert. Zdecydowaliśmy się na ten model głównie ze względu na funkcje oraz jego wygląd.

Klimatyzator pracuje bardzo cicho, a w nocnym trybie jest niesłyszalny. Do montażu firma musiała wykorzystać pompkę skroplin, ale jej również nie słychać, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

OCENA 5/5:

Mieszkam w bloku, dlatego szukaliśmy klimatyzatora, który będzie cichy, a jednocześnie, żeby był ładny oraz miał odpowiednie funkcje, jakie nas interesowały (głównie możliwość sterowania telefonem).

Zainstalowany klimatyzator marki Haier sprawdza się u nas bardzo dobrze, używamy go dopiero drugi tydzień, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru - zarówno klimatyzatora jak i firmy Shopklima

Montaż został wykonany w 4-5 godzin. Panowie wyniesili po sobie kartony, co nas bardzo mile zaskoczyło. Miejsce montażu zostało odkurzone, a my przeszkoleni z obsługi klimatyzatora. pl/gr4/icons/kobieta. png" width="256" height="256" alt="imagealt"/>

Tobie też zamontujemy klimatyzację:

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Strona główna » Montaż klimatyzatora kasetonowego marki Haier AB36ES1ERA (S)+PB-950JB / 1U36HS1ERA (S) o mocy chłodniczej 10 kW w gabinecie dentystycznym we Wrocławiu.

Arkusz montażowy Haier Hlkk1165

Bezpośredni link do pobrania Arkusz montażowy Haier Hlkk1165

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Arkusz montażowy Haier Hlkk1165