Biuletyn nowych produktów Electrolux Ehs7043k

Electrolux EHS7043K to nowy model biuletynu produktów firmy Electrolux, który został stworzony w celu zapewnienia wyjątkowych produktów użytkownikom. Biuletyn zawiera informacje na temat różnych produktów, takich jak suszarki, pralki, zmywarki i inne urządzenia AGD. Biuletyn zawiera również informacje na temat najnowszych technologii, wydarzeń, promocji i innych ofert, które zostały stworzone, aby ułatwić użytkownikom łatwe i bezproblemowe korzystanie z produktów Electrolux. Biuletyn jest łatwo dostępny i można go łatwo pobrać z internetu.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn nowych produktów Electrolux Ehs7043k

Począwszy od listopada 2020 roku, wszystkie nowe produkty marki Electrolux mają dwie etykiety. Jedna przedstawia bieżącą klasyfikacje, a druga — klasyfikacje od A do G, która wejdzie w życie w marcu 2021 r. Tym samym zakupić będzie można produkty z dwoma etykietami energetycznymi. Nowa etykieta energetyczna z kodem QR będzie dostępna od 1 marca 2021 roku, a do tego czasu można ją ignorować.

Wydajność energetyczna zakupionego produktu pozostaje niezmienna. Zmienia się jedynie klasyfikacji, tj. litera na etykiecie energetycznej, a nie wydajność produktu.

Stara a nowa etykieta energetyczna

Nowa etykieta jest bardziej szczegółowa, zawiera nowe elementy dotyczące wydajności, bardziej surowe wymagania związane z ekologią oraz nową metodą testowania.

 • Obecna etykieta posiada 4 klasy z literą A, od A do A+++, i taką klasę ma większość urządzeń znajdujących się dziś w ofercie. Jest to mylące, gdyż nie przedstawia skali od wysokiej, przez średnią, po niską klasę energetyczną.

 • Powyższy obrazek to przykład możliwego odpowiednika nowej etykiety energetycznej (klasa B) w przypadku urządzenia, które wcześniej klasyfikowano jako urządzenie klasy A+++. Chociaż wydajność energetyczna sama w sobie nie ulega zmianie, sama skala — tak, co oznacza, że nowe, niższe klasy nadal uznajemy za wydajne w ramach obowiązujących standardów. To pozostawia również przestrzeń w górnej części skali, gdyż opracowywane są jeszcze bardziej wydajne technologie.

Electrolux dążąc do zrównoważonego rozwoju oferuje ekologiczne urządzenia nie skupiając się w swych rozwiązaniach jedynie na klasach energetycznych.

Nasze urządzenia chłodnicze pomagają zachować wysoką jakość żywności na dłużej, wspomagając zapobieganie marnowaniu żywności i sprawiając, że zrównoważone jedzenie to preferowany wybór.

Nowe sterowanie QuickSelect z ECOMETRem pozwala monitorować zużycie wody i energii.

Pralki i suszarki Electrolux zapewniają lepszą pielęgnację i przedłużają trwałość ubrań, zmniejszając tym samym wpływ na środowisko.

Dążymy do tego, by zrównoważone podejście do jedzenia było pierwszą opcją wyboru każdego. Naszą ambicją jest — poprzez projektowanie rozwiązań służących ochronie jakości żywności — by każdy mógł cieszyć się zdrową dietą i ekologicznym życiem.

Nie ulega wątpliwości, że ciągły wysiłek zmierzający ku zmniejszeniu poziomu zużycia energii naszych sprzętów i sprawieniu, by były bardziej energooszczędne, to jedna z metod wspomagania redukcji emisji. Ale nasze produkty to znacznie więcej niż kwestia energii. Tworzymy lepszą przyszłość, zmierzając ku osiągnięciu neutralności węglowej do roku 2030. Naszym celem jest, by Twoje ubrania nadawały się do użytku dwa razy dłużej — a wszystko dzięki ulepszaniu naszych technologii, zmniejszaniu zużycia wody i redukowaniu o połowę wpływu, jaki nasz sprzęt wywiera na środowisko.

Odkryj nasze ekologiczne urządzenia kuchenne, które zapewniają o wiele więcej niż tylko wydajność energetyczną

Nasze urządzenia chłodzące pomagają minimalizować marnowanie żywności i zachęcają do bardziej zrównoważonego jedzenia.

Chronimy jakość żywności, zapewniając stabilną temperaturę i właściwą wilgotność.

Przydatność do spożycia żywności jest wydłużona, a smak chroniony dzięki stabilnej temperaturze i schładzaniu, której jest o 40% szybsze niż w przypadku standardowych sterowników mechanicznych.

Zminimalizuj utratę masy żywności o 60% i zmniejsz marnowanie żywności o 60% dzięki zaawansowanymi systemom podwójnego chłodzenia TwinTech® No Frost, które pozwalają zachować optymalną wilgotność i składniki odżywcze.

 • Unikaj marnowania żywności, dzięki obiegowi zimnego powietrza Cooling 360 i wnętrzu ze stali szlachetnej.

  A. Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
  B. Klasa efektywności energetycznej
  C. Roczne zużycie energii [kWh/rok]
  D. Suma pojemności komór mrożących [l]
  E. Suma pojemności komór chłodzących [l]
  F. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

  Z szerokiej oferty zmywarek łatwo wybrać model odpowiedni do naszych potrzeb. Urządzenia te pomagają dokonywać bardziej ekologicznych wyborów.

  QuickSelect proponuje użytkownikowi programy, które optymalnie wykorzystują zasoby wody i energii, dostosowując je do potrzeb cyklu zmywania.

  Wykorzystanie naturalnego obiegu powietrza przy suszeniu, pozwala na osiągnięcie 3 x lepszych efektów w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

  Zapewnia nawet 3 x lepsze efekty zmywania w porównaniu do zmywarek ze standardowym ramieniem, dzięki czemu naczynia są czyste bez zbędnego marnowania wody.

  Intuicyjne sterowanie QS dzięki czytelnemu wskaźnikowi Ecometr doradza w jaki sposób zoptymalizować zużycie energii, by zmywanie było wydajne i jednocześnie mniej szkodliwe dla środowiska.

 • Dzięki szufladzie MaxiFlex z regulowanymi przegródkami umyjesz wszystkie sztućce i nieporęczne przybory kuchenne za jednym razem, bez konieczności mycia ręcznego, tym samy oszczędzając wodę i energię.

  A. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji.
  B. Klasa energetyczna
  C. Zużycie energii na 100 cykli w programie Eco [kWh]
  D. Pojemność (liczba standardowych kompletów naczyń) dla programu Eco
  E. Czas trwania programu Eco [godz. :min. ]
  F. Zużycie wody na cykl [l]
  G. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

 • Odkryj nasze ekologiczne urządzenia do prania, które zapewniają o wiele więcej niż tylko wydajność energetyczną

  Unowocześniając technologię pielęgnacji wszystkich tkanin oraz inspirując do lepszych nawyków pielęgnacyjnych, chcemy zmniejszyć wpływ na środowisko i wydłużyć średni czas użytkowania ubrań.

  Pralki

  Nasze pralki z serii PerfectCare są wyposażone w programy, które nie tylko piorą, ale też pielęgnują ubrania chroniąc strukturę tkanin. Sprawiają, że są przyjemne w dotyku i na długo pozostają jak nowe.

  Precyzyjne dawkowanie detergentu AutoDose pozwala białym tkaninom zachować biel, a kolorom - ich żywy odcień. Ponad to odpowiednie dozowanie przyczynia się do rozsądnego i ekologicznego zużycia detergentów. Dowiedz się więcej

  Dodanie pary pod koniec cyklu prania zmniejsza ilość zagnieceń. Natomiast użycie programu FreshScent pozwala odświeżyć ubrania parą i tym samym zaoszczędzić ponad 40 litrów wody na cykl.
  *Testowane na 1kg delikatnej odzieży przy użyciu programu FreshScent w porównaniu z programem Delikatne. Dowiedz się więcej

  Program UltraWash 59 min wstępnie miesza detergent, zapewniając szybsze, wydajniejsze pranie w niższej temperaturze. UltraWash to skuteczne pranie w 30°C i oszczędność ponad 30% energii w porównaniu z programem do prania bawełny w 40°C. Dowiedz się więcej

  Pranie w zmiękczonej i oczyszczonej wodzie sprawia, że kolory nie blakną. ColourCare wydłuża życie ubrań o kolejne dziewięć miesięcy co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie śladu węglowego i wodnego o blisko 20-30%. Dowiedz się więcej

  A. Ważone zużycie energii na 100 cykli prani [kWh]
  D. Klasyfikowana pojemność programu Eco
  E. Klasa efektywności wirowania
  F. Czas trwania ustawionego programu [godz. ]
  G. Ważone zużycie wody na cykl prania [l]
  H.  Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarki z serii PerfectCare zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jedno urządzenie zapewniło efekty prania i suszenia tak samo dobre, jak w przypadku użytkowania 2 oddzielnych sprzętów.

  Odświeżanie parowe delikatnych tkanin takich jak kaszmir, chroni włókna przed zniszczeniem. Innowacyjny sposób wytwarzania pary sprawia, że jest to w pełni bezpieczne - temperatura nigdy nie jest wyższa niż 40°C. Dowiedz się więcej

  System UltraCare wstępnie miesza detergent z wodą przed wprowadzeniem go do bębna. Zapewnia to szybsze i wydajniejsze pranie w niskiej temperaturze oraz oszczędnośc energii. Pranie w temperaturze 30°C zamiast 40°C pozwala zaoszczędzić nawet do 35% energii. pl/care/discover/buying-guides/washer-dryer/#741936">Dowiedz się więcej

  Temperatura suszenia w pralko-suszarce z pompą ciepła jest zdecydowanie niższa, dzięki czemu ubrania traktowane są delikatnie i na długo zachowują trwałość. Poprzez zastosowanie pompy ciepła pralko-suszarka zużywa do 45% energii mniej w porównaniu z tradycyjną kondensacyjną pralko-suszarką. Dowiedz się więcej

  A. Ważone zużycie energii na 100 cykli [kWh]
  D. Ważone zużycie wody na cykl [l]
  E. Klasyfikowana pojemność programu Eco
  G. ]
  H. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

  *Lewa część etykiety odnosci się do cyklu prania, prawa - do cyklu prania i suszenia.

  Odkurzacz tradycyjny

  PD82-ALRG

  Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze.

  EUS8ALRGY

  Electrolux UltraSilencer zapewnia doskonałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.

  PD91-8SSM

  Nowy system Pure D9 FlowMotion umożliwia łatwe i płynne odkurzanie w całym domu. Odurzać Pure D9 zawsze podąża Twoim śladem. Duże kółka XL Easy-Roll i wyposażoną w łożysko kulkowe ssawkę zaprojektowano w taki sposób, aby ze sobą współpracowały. Dodatkowo ukryty wewnątrz system PureFlow zapewnia niezrównaną skuteczność odkurzania.

  Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.

  Dowiedz się, dlaczego syntetyczne worki S-Bag są lepsze od papierowych.

  Zastosowana w odkurzaczach Pure D8. 2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy, a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny. Z odkurzaczem Pure D8. 2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne.

  Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

  Odpowiednio do Twoich potrzeb

  Zobacz, co oznacza prawdziwa elastyczność, jaką zapewnia chłodziarka CustomFlex®. Unikalny system przechowywania produktów pozwoli Ci dostosować ją do Twoich potrzeb dzięki szufladom i półkom, które można łatwo rozmieścić dla zapewnienia optymalnej przestrzeni i łatwego dostępu.

  Chłodziarka z systemem CustomFlex®

  • Unikalny system przechowywania, dostosowany do Twoich potrzeb
  • Wyjmowalne pojemniki, które zapewniają maksymalną elastyczność
  • Nowe podejście, świeże produkty - za każdym razem.
  Zobacz produkt

  Nowa chłodziarka Electrolux CustomFlex® pomieści każdy produkt i każdą potrawę. Dostosuj unikalny system przechowywania produktów do własnych potrzeb, łatwo zmieniając położenie pojemników i półek we wnętrzu urządzenia. Świeże pomysły z myślą o świeżych produktach.

  Znajdź chłodziarkę, która ułatwi Ci gotowanie i robienie zakupów. Nasz przewodnik zakupowy zawiera informacje dotyczące wymiarów, pomysłowych rozwiązań i klas energetycznych urządzeń.

  A.  Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
  B.  Klasa efektywności energetycznej
  C.  Roczne zużycie energii [kWh/rok]
  D.  Suma pojemności komór mrożących [l]
  E.  Suma pojemności komór chłodzących [l]
  F.  Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

  Biuletyn nowych produktów Electrolux Ehs7043k

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn nowych produktów Electrolux Ehs7043k

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn nowych produktów Electrolux Ehs7043k