Broszura produktowa Haier Hf 240t

Broszura produktowa Haier Hf 240t oferuje wysokiej jakości i trwałe produkty kuchenne w atrakcyjnej cenie. Wyposażony w nowoczesne technologie, Haier Hf 240t jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę i wydajność. Zawiera on funkcje takie jak szybkie i łatwe przechowywanie produktów spożywczych, wbudowany system filtracji wody oraz wygodne i praktyczne wyświetlacze LCD. Wszystkie te funkcje tworzą idealny produkt do zaspokojenia potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki swojej wszechstronności, wytrzymałości i niskiej cenie, Haier Hf 240t jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka wytrzymałego produktu do codziennego użytku.

Ostatnia aktualizacja: Broszura produktowa Haier Hf 240t

 1. wilo

 2. Narzędzia

 3. Cenniki i dokumentacja techniczna

  Broszury

 4. Dom i ogród

 • Ogrzewanie, klimatyzacja, chłodnictwoZaopatrzenie w wodęOdprowadzanie wody brudnej i ścieków

Pompa obiegowa Wilo-Yonos PICO

o najwyższej sprawności z silnikiem synchronicznym ECM odpornym na prąd przy zblokowaniu, zintegrowanym elektronicznym układem regulacji, dużym momentem rozruchowym oraz funkcją automatycznego odblokowywania wirnika.

Pompa obiegowa Wilo-Stratos PICO

o najwyższej sprawności, z 5-cio letnią gwarancją producenta, funkcją Dynamic Adapt, wskazaniem przepływu i zużycia prądu na wyświetlaczu LCD oraz zabezpieczenie przed suchobiegiem i zablokowaniem wirnika.

Pompa obiegowa Wilo-Varios PICO-STG

uniwersalna pompa zamienna do urządzeń grzewczych, rozdzielaczy, grup pompowych z 5-cio letnią gwarancją producenta, kompaktową konstrukcją, funkcjami bezpieczeństwa, regulacją iPWM oraz funkcją Sync.

Niezawodne pompy cyrkulacyjne Wilo-Z Nova

z przyłączem gwintowanym, zintegrowanym zaworem zwrotnym i odcinającym, silnikiem synchronicznym odpornym na prąd przy zablokowaniu, pobór mocy 3-5 W, odporna na twardą wodę do 20 °dH.

Pompa cyrkulacyjna Wilo-Stratos PICO-Z

gwintowana, o najwyższej sprawności odporna na prąd przy zblokowaniu, regulacja dp-c oraz t-cons, wykrywania dezynfekcji termicznej, wyświetlacz LCD, 5 lat gwarancji, korpus ze stali nierdzewnej.

Pompy do domu i ogrodu

Pompy, systemy pompowe i akcesoria.

Pompy do zaopatrzenia w wodę i nawadniania

Broszura produktowa

Pompy do zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków

Ulotka

Urządzenia do zaopatrzenia w wodę

Przegląd produktów

Niezawodne pompy głębinowe

Wilo-Sub TWU 3, Wilo-Sub TWU 4, Wilo-Sub TWI 4, Wilo-Sub TWI 5, Wilo-Sub TWI 6

Stabilne ciśnienie w Twoim domu

Wilo-Isar BOOST5

Zestawy głębinowe stabilne ciśnienie

Wilo-Sub TWU 3 HS-ECP-B

Poradnik wykorzystania wody deszczowej

Pompy i systemy pompowe do wód deszczowych

Urządzenia do przetłaczania wody zanieczyszczonej i ścieków

Urządzenia do przetłaczania wody brudnej i ścieków Wilo-HiDrainlift i Wilo-HiSewlift

Instrukcja doboru i montażu krok po kroku

Ciche i ekonomiczne pompy do odprowadzania kondensatu

Wilo-Plavis 011-C-2G, 013-C-2G, 015-C-2G

Pompy odwadniające i przepompownie ścieków w technice budowlanej

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami do pobrania, które udostępniamy bezpłatnie.


Poniżej znajdują się zarówno przydatne artykuły edykacyjne, jak również broszury produktowe i informacje dla weterynarzy. Zapraszamy!Kompendium TROVET

Prezentujemy Państwu kompendia wiedzy o produktach Trovet. Każde kompendium zawiera szczegółowe informacje o każdej diecie i karmie - jej skład, wskazania i przeciwwskazania, analizę oraz dodatkowe porady, jak postępować w przypadku konkretnych schorzeń. Zapraszamy do pobierania!

 • Kompendium - PSY (Format PDF, 14, 5 MB)
 • Kompendium - KOTY (Format PDF, 8, 6 MB)
 • Kompendium - GRYZONIE (Format PDF, 6, 1 MB)
 • Karma Urinary Calm UCD (dla kotów)
 • Karma Hypoallergenic Insect IPD
 • Hypoallergenic Treats (HHT, HRT, HLT - funkcjonalne przysmaki dla psów)
 • Katalog produktów – skrócony przegląd oferty Trovet (2 MB)
 • Zdjęcia granulatów - zobacz kształt, kolor i wielkość produktów TROVET

Publikacja dla lekarzy weterynarii: "Eliminacja i hipoalergiczne diety do ukierunkowanego zwalczania wrażliwości na pokarmy u psów i kotów"

Zapraszamy do lektury publikacji przygotowanej dla lekarzy weterynarii:

 • Nadwrażliwość na pokarmy
 • Diety eliminacyjne UNIQUE PROTEIN - broszury

  Trovet oferuje linię diet eliminacyjnych dla kotów i psów o nazwie UNIQUE PROTEIN. W jej skład wchodzą karmy zawierające jednolite, wyizolowane źródło białka pochodzące tylko z jednego zwierzęcia (konina, królik, jagnięcina, itp. ). Karmy te są dostępne zarówno dla kotów, jak również dla psów w różnych odmianach.

  Poniżej znajdują się broszury dotyczące karm UNIQUE PROTEIN, w wersji dla konsumentów oraz dla lekarzy weterynarii.

 • Broszura UNIQUE PROTEIN dla lekarzy weterynarii
 • Broszura UNIQUE PROTEIN dla Konsumentów
 • Nawyki żywieniowe oraz zapotrzebowanie kotów i psów

  Prezentacja przedstawiająca nawyki żywieniowe oraz różnice w metabolizmie składników pokarmowych u psów i kotów. Prezentacja w wyczerpujący sposób odpowiada na pytanie jakich składników potrzebują psy a jakich koty. pl/uploads/materialy/Nawyki%20i%20zapotrzebowanie%20ps%C3%B3w%20i%20kot%C3%B3w. ppt">Nawyki i zapotrzebowanie psów i kotów - Dr Michał Jank

  Fakty i mity w żywieniu psów i kotów

  Prezentacja przygotowana przez dr Michała Jank, który w jasny i przejrzysty sposób informuje nas o faktach i mitach w żywieniu psów i kotów. W prezentacji znajdą Państwo fakty i mity o złych zachowaniach żywieniowych, rodzajach diety, sterylizacji. pl/uploads/materialy/Jank%20fakty%20i%20mity. ppt">Fakty i mity - Dr Michał Jank

  Chłodziarko-zamrażarka French Door HB18FGSAAA

  Fresher Techs

  Technologie zapewniające długotrwałą świeżość żywności

  Trwałość na długie lata

  15 lat gwarancji na niezawodny kompresor inwerterowy

  My Zone

  Szuflada My Zone z regulacją temperatury

  Dry Zone

  Innowacyjna szuflada Dry Zone dedykowana produktom, które wymagają niskiego poziomu wilgotności

  System antybakteryjny ABT

  Innowacyjna technologia, która usuwa do 99, 9% zarazków

  Aktywne sensory temperatury

  Rozmieszczone wzdłuż półek czujniki monitorują stan temperatury nie dopuszczając do jej wahań

  TOTAL NO FROST

  Technologia zapobiegająca powstawaniu szronu w lodówce

  Szuflady Easy Access

  Szybki dostęp do całej zamrażarki i lepsza widoczność przechowywanych w niej produktów

  POZNAJ TECHNOLOGIE FRESHER TECHS, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

  Fresher Techs - zachowaj świeżość na dłużej

  Haier wie najlepiej jak wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz ogromną bazę wiedzy i długoletnich doświadczeń, by jak najskuteczniej chronić Twoją żywność. Fresher Techs® to innowacyjne technologie, opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.

  System antybakteryjny ABT

  Innowacyjna technologia antybakteryjna Haier ABT®, wykorzystując światło ultrafioletowe, usuwa do 99, 9% zarazków, pomagając zachować smak i dobrą jakość produktów. Większa higiena przestrzeni chłodniczej chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

  Total No Frost – nigdy więcej szronu w lodówce

  Total No Frost to technologia, która skutecznie zapobiega powstawaniu szronu. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

  MOIST ZONE pozwala zachować świeżą żywność dwa razy dłużej

  Warzywa i owoce warto przechowywać w optymalnych warunkach, by nie traciły swych wartości odżywczych. Specjalna szuflada Moist Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

  Dry Zone - strefa o obniżonej wilgotności.

  Szuflada Dry Zone to strefa przeznaczona do przechowywania żywności, która wymaga mniejszej wilgotności, takiej jak sery, nabiał, bakalie i produkty delikatesowe. Zastosowanie technologii Fresher Techs® utrzymuje poziom wilgotności na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju produktów.

  Gwarancja niezawodności kompresora

  Podwójna sprężarka inwerterowa marki Haier gwarantuje znaczącą redukcję drgań podczas pracy chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje znacznie ciszej i wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujesz aż 15 lat gwarancji* na kompresor Dual Inverter. *Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier. pl/

  Aktywne sensory temperatury

  By zapewnić w całej chłodziarce jednolity poziom temperatury, każda półka jest aktywnie wentylowana. Czujniki rozmieszczone wzdłuż półek monitorują stan temperatury, a gdy następują jej wahania uruchamiają nawiew, który wyrównuje temperaturę we wnętrzu chłodziarki. Dzięki temu wkładając do lodówki produkty o temperaturze pokojowej masz pewność, że nie zaburzy to stałych i optymalnych warunków przechowywania żywności.

  Fresh Box

  Przechowuj świeże produkty tak, by zachowały wartości odżywcze na dłużej. Niezwykle praktyczna szuflada Fresh Box pozwala utrzymać stale niską temperaturę, by zapewnić idealne warunki do przechowywania surowego mięsa, ryb i serów o intensywnym zapachu chroniąc ich smak i właściwości.

  Szuflady Easy Access

  Szuflady Easy Access umożliwiają bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni, a dodatkowo zapewniają szybki i łatwy dostęp do całej zamrażarki oraz doskonałą widoczność przechowywanych w niej produktów. Unikatowy system prowadnic i kółek w szufladach Easy Access gwarantuje, zgodnie z przeprowadzonymi testami, ich wytrzymałość na poziomie ponad 50 000 otwarć i zamknięć.

  Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

  Haier w doskonały sposób łączy wyszukany design z komfortem codziennego użytkowania. Stylowe, a przede wszystkim bezpieczne półki chłodziarki, wykonane ze szkła hartowanego, gwarantują wytrzymałość na długie lata. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości.

  Wszystko pod kontrolą

  W bardzo prosty sposób kontroluj temperaturę i inne parametry pracy urządzenia bez konieczności otwierania drzwi. Lodówki Haier wyposażone są w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i wygodna.

  Wysoka efektywność energetyczna

  Poznaj urządzenie pracujące w wysokiej klasie energetycznej E. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy A++ tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

  Imponująca pojemność do każdej kuchni

  Przy standardowej szerokości chłodziarki Haier zapewniają imponującą przestrzeń do przechowywania. Ponieważ te stylowe lodówki zostały zaprojektowane w górę, świetnie sprawdzają się do przechowywania dużych ilości produktów przy ograniczonej przestrzeni.

  Wydajne oświetlenie diodowe

  Aby zawartość chłodziarki była lepiej widoczna wyposażono ją w górne oświetlenie diodowe. Zastosowane oświetlenie LED w chłodziarkach Haier nie tylko zużywa mniej energii, ale również cechuje się większą trwałością.

  6 balkoników na drzwiach chłodziarki

  Przechowuj bezpiecznie i stabilnie napoje, soki, oleje, majonez czy musztardę. Uporządkuj swoje ulubione produkty i ciesz się ich łatwą dostępnością o każdej porze dnia i nocy.

  Praktyczna strefa wilgotności Haier utrzymuje świeżość owoców i warzyw dwa razy dłużej*. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (system kontroli wilgotności) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Utrzymując wilgotność w komorze na poziomie 90%, nadal umożliwia cyrkulację chłodnego powietrza, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze.

  Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania mięsa, ryb, nabiału lub produktów delikatesowych. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany stale poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

  POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

   Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

  • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

   Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

  • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

   Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

  Broszura produktowa Haier Hf 240t

  Bezpośredni link do pobrania Broszura produktowa Haier Hf 240t

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Broszura produktowa Haier Hf 240t