Dane techniczne serwisu Haier Ab242meera

Haier Ab242meera to profesjonalny serwis z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Posiada wyświetlacz LCD o przekątnej 19,5 cala, który może wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920x1080. Serwis ma także czterordzeniowy procesor Intel Core i5-7200U o częstotliwości 2,5 GHz, 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 1TB. Wyposażony jest także w złącze HDMI, port USB 3.0, gniazdo słuchawkowe i porty audio. System operacyjny to Windows 10 Home, który ma bardziej zaawansowane opcje przeglądania i dostęp do lokalnych i globalnych aplikacji.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu Haier Ab242meera

Strona informacyjna

  1. Strona główna
  2. Serwis Techniczny

Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

GWARANCJA HAIER

Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

CHECK & CARE

Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

CARE+PROTECT

Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

*Koszt połączenia według stawek operatora

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Lodówka przyszłości Haier Cube 90 Series 9 to przyszłościowe rozwiązanie, które będzie stanowić centrum inteligentnego domu. Połącz wszystkie urządzenia IoT, inteligentnie planuj posiłki i wykorzystuj automatyczną regulację temperatury, by jeszcze wygodniej korzystać z lodówki.

Haier Cube 90 Series 9 to lodówka zaprezentowana podczas targów IFA w Berlinie. Producent postawił na rozwiązania smart, które czynią z lodówki sprzęt premium. 

Inteligentna lodówka Haier Cube 90 Series 9 to sprzęt czterodrzwiowy, z komorą chłodniczą u góry oraz zamrażarką w dolnej części. Potrafi ona szybciej chłodzić napoje w części mrożącej i informuje powiadomieniem o tym, że należy je wyjąć, by uniknąć rozszczelnienia. 

W lodówce zaimplementowano funkcję ProActive Temperature, która dopasowuje temperaturę w każdej ze stref do tego, jak wiele jedzenia się w niej znajduje i o jakiej specyfice. Innej temperatury będą potrzebowały mięsa, a innej warzywa. ProActive Temperature na bazie tego, co mamy w lodówce, może dynamicznie dobierać te parametry. 

Kolejną inteligentną funkcją lodówki jest analizowanie przydatności do spożycia posiłków oraz składników. Haier Cube 90 Series 9 wie, jak długo przechowywać warzywa i owoce, a jeśli mamy produkty z określoną datą przydatności do spożycia, a ponadto pozwala dodawać daty przydatności do spożycia innych produktów. Następnie informuje o krótkich terminach przydatności oraz wysyła powiadomienia, gdy trzeba uzupełnić zapasy.

Haier Cube 90 Series 9 wyposażono w duży ekran Big Touch Display, który jest całkowicie dotykowy. Pozwala on nie tylko na komunikację ze sprzętem, ale dzięki kamerom podejrzymy na nim, jakie jedzenie znajduje się w środku. Nie doprowadzimy w ten sposób do wymiany powietrza, a sprzęt będzie pracował oszczędniej.

Lodówkę wyposażono w szuflady MyZone, których specyfikę zmienimy w zależności od tego, jakie produkty planujemy w niej umieszczać. W zamrażarce znajdziemy też szuflady SwitchZone, które mogą służyć do przechowywania zamrożonego jedzenia lub takiego, które wymaga tylko mocnego schłodzenia. W całej lodówce panuje obieg powietrza Air Surround, który zapewnia równomierne temperatury. 


Oceń Haier Cube 90 Series 9

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

© 1989-2022 Hakom Sp. z o. o. | Producent | Hurtownia | Serwis - Wentylacja & Klimatyzacja
Projekt & cms: www. plNewsletter

Dane techniczne serwisu Haier Ab242meera

Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu Haier Ab242meera

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu Haier Ab242meera