Dokument techniczny Beko Cf392s

Dokument techniczny Beko Cf392s zawiera szczegółowe informacje dotyczące funkcji i charakterystyki tego modelu lodówki. Obejmuje on informacje dotyczące instalacji, konserwacji, konserwacji i naprawy, a także informacje na temat specyfikacji technicznych, takich jak wymiary, moc, prąd, napięcie, zużycie energii i inne. Dokument zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, a także instrukcje dotyczące instalacji, transportu i przechowywania lodówki. Pozwala to na łatwe i bezpieczne użytkowanie lodówki. Dokument techniczny Beko Cf392s jest dostępny w wersji papierowej i w wersji elektronicznej.

Ostatnia aktualizacja: Dokument techniczny Beko Cf392s

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Beko CF392S Zamrazarka? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Beko CF392S Zamrazarka pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Beko CF392S Zamrazarka, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Beko CF392S Zamrazarka.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Beko CF392S Zamrazarka. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

 • O nas
 • Nasze aukcje
 • Komentarze

Opis produktu

zamrażarka nie zamraża? Termostat uległ uszkodzeniu? ">
Twoja chłodziarka nie chłodzi, zamrażarka nie zamraża? Termostat uległ uszkodzeniu?

Nie martw się – przedstawiam rozwiązanie Twojego problemu!

Oferuję nowy, oryginalny, doskonałej jakości termostat do chłodziarko - zamrażarek marki Beko Arctic Arcelik Altus Cylinda Blomberg Ansonic Coolzone.

Jak to działa?

Termostat jest elementem odpowiedzialnym za regulację temperatury w komorach lodówki. Uszkodzenie termostatu może skutkować rozmrożeniem lub nadmiernym schłodzeniem komory. Zarówno rozmrożona, jak i zbytnio zamrożona komora urządzenia wyklucza jego użycie. Przechowywane produkty mogą ulec zepsuciu lub zostaną pokryte wielocentymetrową warstwą lodu.

Co zyskujesz?

Dostępny na tej aukcji termostat jest oryginalny, oznacza to doskonałą jakość wykonania i niezawodność. Własnoręczna naprawa lodówki to nie tylko satysfakcja – dzięki temu zdobywasz doświadczenie na wypadek następnych awarii oraz oszczędzasz pieniądze, gdyż nie musisz wzywać serwisanta. Oszczędzone w ten sposób pieniądze możesz zachować na poczet przyszłych napraw lub wydać na rodzinę – wybór należy tylko do Ciebie. Oferowane przeze mnie termostaty pochodzą od sprawdzonych dostawców lub oficjalnych dystrybutorów. Gwarantuje to wysoką jakość wykonania, co dla Ciebie oznacza wysoką trwałość oraz wydajność.

Northon Pomocny radzi:
Zwalczaj uszkodzenia!

Szybka wymiana uszkodzonych elementów zewnętrznych, podzespołów oraz zużytych filtrów zapewni dłuższy czas życia lodówki oraz poprawi komfort użytkowania urządzenia. W mojej ofercie znajdziesz wszystkie części do lodówek oraz wiele doskonałej jakości preparatów czyszczących, filtrów i akcesoriów.

Polecam także:

Filtry wody »»Balkoniki »»Pozostałe części do lodówek »»

Dopasowanie

PASUJE DO:

 • AB109AHMA Beko
 • C230-HC Beko
 • CF230+ Beko
 • CF391S Beko
 • CF392S Beko
 • CFA3150 Arcelik
 • FS12CCNFW10 Beko
 • FS12HBNFW10 Beko
 • FS16CCNFW10 Beko
 • FS25CBPBW10 Beko
 • GF310 Princess
 • HS10HB Beko
 • HS40CC Beko
 • HSA13520 Beko
 • HSA29520 Beko
 • K4266 FAR

TABLICZKA ZNAMIONOWA

Model jest to oznaczenie sprzętu znajdujące się na tabliczce znamionowej, która umieszczona jest na urządzeniu.

Jeśli model Twojego urządzenia znajduje się na liście dajemy 100% pewności, że produkt oferowany na tej aukcji do niego pasuje.

GDZIE SZUKAĆ TABLICZKI ZNAMIONOWEJ?

Sprawdź dopasowanie do konkretnego modelu!

Podana powyżej lista kompatybilnych modeli w niektórych przypadkach może okazać się niepełna. Skorzystaj z narzędzia do sprawdzania kompatybilności aby mieć 100% pewności, że produkt z aukcji pasuje do Twojego urządzenia!

Sprawdź dopasowanie

Wysyłka i płatności

Wysyłka

Poczta Polska

Przedpłata 9, 99

Za pobraniem 17, 99

Kurier DPD

Przedpłata 13, 99

Za pobraniem 17, 99

Paczkomat InPost

Przedpłata 9, 99

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT 23%.

Płatności

Płatność za pobraniem
Płatności online
Przelewem na konto

mBank 49 1140 2004 0000 3102 4467 6500

North. pl ul. Wąwozowa 7b, 75-339 Koszalin

Kontakt

Kontakt

Infolinia

(22) 349 93 99

Infolinia czynna:

pn. -pt. 8-20, sb. 8-16

E-MAIL

north@north. pl

Adres

ul. Wąwozowa 7b
75-339 Koszalin

NIP: 669-222-20-49
Regon: 320288944

North. pl jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży nowych części AGD i RTV. Od momentu rozpoczęcia oficjalnej działalności w 2007 r. stawiamy na prężną dywersyfikację, która ciągle owocuje.

Jako sklep prowadzący sprzedaż wysyłkową kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto posiadamy ponad to bardzo szeroki asortyment części czołowych producentów europejskich oraz możliwość zamówienia produktów na ogół bardzo trudno dostępnych na rynku AGD i RTV.

Odwiedź stronę „O nas”

Dokument techniczny Beko Cf392s

Bezpośredni link do pobrania Dokument techniczny Beko Cf392s

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument techniczny Beko Cf392s