Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304

Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304 jest procesem, który wymaga wymiany zbiornika wody, a także przyłączenia do instalacji kanalizacyjnej. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się ze wszystkimi instrukcjami dotyczącymi instalacji. Proces instalacji zaczyna się od usunięcia starych części i przygotowania nowych części. Następnie trzeba przygotować wszystkie narzędzia, które będą potrzebne do instalacji. Po przygotowaniu wszystkich narzędzi należy przygotować instalację wody, aby doprowadzić ją do zbiornika. Po wykonaniu tej czynności zbiornik jest gotowy do zainstalowania. Kolejnym krokiem jest podłączenie zbiornika do instalacji kanalizacyjnej i doprowadzenie wody do zbiornika. Na koniec trzeba zamontować urządzenie i uruchomić je. Instalacja zakończy się po wykonaniu wszystkich kroków i przetestowaniu urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304

Aby uzyskać smaczną świeżą wodę i lód, postępuj zgodnie z instrukcjami na poniższym filmie. Po zakończeniu instalacji spuść około 10 litrów wody lub uruchom dyspenser na 6–7 minut przez rozpoczęciem korzystania z lodówki, aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z systemu filtracji. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, znajdź instrukcję użytkownika lub skontaktuj się z centrum serwisowym Samsung. 

Uwaga: 

 • Lodówki pokazane na tym filmie mogą się różnić w zależności od regionu.
 • Uważnie przeczytaj ostrzeżenia i wszystkie ważne instrukcje bezpieczeństwa zawarte w instrukcji użytkownika.
 • Gdy jest to możliwe i wymaga tego prawo, przed podłączeniem urządzenia do prądu należy przeprowadzić próbę bezpieczeństwa elektrycznego.

1. Element mocujący i śruby węża wodnego

2. Złączka

3. Wąż wodny

4. Zacisk mocujący filtra wody

5. Filtr wody

6. Zawór zwrotny

Wymagane narzędzia (nie dołączone)

1. Śrubokręt gwiazdkowy

2. Śrubokręt płaski

3. Klucz oczkowy (10 mm)

4. Klucz sześciokątny (5 mm)

5. Wiertarka elektryczna

Uwaga: narzędzia nie są dołączone do lodówki.

 • Wąż wodny powinien podłączyć wykwalifikowany technik.
 • Gwarancja na lodówkę nie obejmuje instalacji węża wodnego.
 • W razie wycieku wody należy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung lub instalatorem węża wodnego.
 • W trakcie podłączania węża wodnego należy sprawdzić kierunek zaworu przyłączeniowego i wykonać właściwe połączenie zgodnie ze wskazaniem strzałki. Nieprawidłowe podłączenie uniemożliwi prawidłowe działanie dopływu wody.

  Część 2. Podłączenie węża doprowadzającego wodęKliknij, aby rozszerzyć

  Ustalanie położenia filtra

  Utnij wąż doprowadzający wodę w pobliżu filtra. (Miejsce cięcia może się różnić w zależności od modelu lodówki i miejsca instalacji).

  Uwaga: nie skróć nadmiernie węża i wyrównaj krawędzie po cięciu pod odpowiednim kątem, aby uniknąć wycieku wody.

  1. Odłącz filtr wody i podłącz wąż.

  2. Podłącz wąż z obu stron filtra.

 • FILTR WODY MUSI BYĆ ZAINSTALOWANY.
 • Nie zapomnij zainstalować filtra wody.
 • Brak filtra wody może spowodować, że do węża wodnego będą przedostawać się drobne ciała obce (piasek, muł), które mogą spowodować wadliwe działanie układu doprowadzającego wodę.
 • 3. Przymocuj zaciski w odpowiednich miejscach i dociśnij je mocno za pomocą śrub.

  4. Włóż filtr wody w górny i dolny zacisk w odpowiednim kierunku (postępuj zgodnie z instrukcją na filtrze).

  Uwaga: dokładnie sprawdź, czy filtr wody jest prawidłowo ustawiony w pionie (zazwyczaj właściwe ustawienie jest oznaczone na filtrze).

  Część 3. Podłączanie węża wodnego

  Uwaga: Wąż wodny powinien podłączyć wykwalifikowany technik. Gwarancja na lodówkę nie obejmuje instalacji węża wodnego. Zamknij główny zawór wody, aby odciąć dopływ wody. 

  2. Znajdź rurę wody zimnej lub pitnej.

  3. Podłącz dopływ zimnej wody zgodnie z instrukcją podłączania do instalacji wodnej produktu. Użyj złączek do połączenia rur. 

  5. Podłącz złączkę do rury doprowadzającej zimną wodę do kranu.

  Uwaga: podłącz złączkę do doprowadzenia zimnej wody do kranu.

  6. Poluzuj i odłącz nakrętkę zaciskową od węża wodnego lodówki i nałóż ją na wąż filtra wody.

  7. Dokręć nakrętkę zaciskową, aby połączyć wąż filtra wody z wężem wodnym.

  8. Otwórz główny zawór wody i sprawdź, czy nie ma przecieków.

  Uwaga: jeśli nie ma przecieków, spuść około 10 litrów wody lub uruchom dyspenser na 6–7 minut przez rozpoczęciem korzystania z lodówki, aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z systemu filtracji.

  9. Przymocuj wąż wodny do zlewu lub ściany za pomocą zacisku.

  10. Nie ściśnij węża wodnego zbyt mocno. Dopilnuj, aby wąż nie był zgięty ani ściśnięty.

  11.

  Uwaga: dopilnuj, aby połączenie węża wodnego było proste.

  Część 4. Sprawdzanie instalacji

  Otwórz kran zimnej wody, aby połączyć wąż wodny z lodówką.

  Uwaga: podłącz złączkę do doprowadzenia zimnej wody do kranu. 

  Po wykonaniu wszystkich czynności podłącz przewód zasilający.

  1. Sprawdź, czy wszystkie przyciski na wyświetlaczu działają. Otwórz drzwi, aby sprawdzić, czy zapalają się światła wewnętrzne oraz czy można ustawić temperaturę. Ustaw najniższą możliwą temperaturę, zamknij drzwi i zaczekaj przynajmniej godzinę, a następnie zmień temperaturę na docelową.

  Uwaga: Gdy jest to możliwe i wymaga tego prawo, przed podłączeniem urządzenia do prądu należy przeprowadzić próbę bezpieczeństwa elektrycznego.

  Część 5. Sprawdzanie działania kostkarki do lodu

  1. Upewnij się, że wyświetlacz na przednich drzwiach jest włączony. Delikatnie przytrzymaj pojemnik kostkarki do lodu obiema rękami i wyjmij go ze zsuwni lodu.

  Uwaga: pozwól lodówce podziałać przez przynajmniej 24 godziny, aby uzyskała optymalną wydajność. Naciśnij przycisk testu na dole kostkarki do lodu i przytrzymaj go przez trzy sekundy, aby sprawdzić, czy kostkarka działa prawidłowo. Jeśli urządzenie działa prawidłowo, usłyszysz sygnał dźwiękowy.

  5. Naciśnij przycisk na panelu dyspensera, aby spuścić trochę wody i lodu w celu sprawdzenia czystości.

  Uwaga: spuść około 10 litrów wody lub uruchom dyspenser na 6–7 minut przez rozpoczęciem korzystania z lodówki, aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z systemu filtracji.

  Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

  Dziękujemy za twoją opinię

  Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

  Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

  Znaleziono około 33 wyników dla: bosch kostkarka

  • zamrażarka szufladowa z kostkarką do 2000zł

   Cześć,Temat wszystko mówi, coś możecie polecić?Znalazłem na razie:-BEKO FN 129420-Samsung RZ80FHIS-Bosch GSN54AW31F - przekracza o 400zł...Powinna mieć system szybkiego zamrożenia, w miarę wydajna tzn. kilka/naście kg/24h. W miarę wysoka czyli pojemna. No frost raczej i systemy antybakteryjne.Jakieś...

   AGD Co kupić? 02 Cze 2014 23:47Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1644

  • Chlodziarko-zamrazarke side-by-side firmy Bosch model KAN 58A50.

   Witam i prosze o rade.Chlodziarko-zamrazarke side-by-side firmy Bosch model KAN 58A50 zostala zakupina jakies 4 lata temu.Ostatnio zauwazulem ze kostkarka nie robi lodu, oraz ze chlodziarka slabo mrozi.Przeszukalem internet i znalazlem posty ze najprawdopodobniej usterce ulegl albo wiatraczek albo...

   AGD Użytkowy 24 Mar 2012 15:30Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2734

   Lodówka side by side. Bosch czy Samsung??

   Bez wątpienia Samsung jest leaderem w sprzedaży chłodziarek Side by side w Polsce i nie tylko w Polsce. Jeśli musi to być model czarny to chłodziarka RSH1KLBG wygląda naprawdę ładnie. Jeśli ten kolor nie musi być, to polecałbym RSG5 Guggenheim, a przynajmniej warto ją zobaczyć. kostkarka w drzwiach,...

   16 Cze 2018 21:33Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 19468

   Lodówka BOSCH KAN 58A45 słabo mrozi

   Witam kolegów. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Mam problem z lodówką American Fridge BOSCH KAN 58A45 od kilku dni zaczęla podnosic sie stopniowo temperatura w części chlodzącej i mrożącejobecnie jest -10 w zamrażarce i + 10 w chłodziarce -wentylator w zamrazarce pracuje ok kostkarka do lodu sprawna. Lodówka...

   14 Paź 2012 06:14Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 4674

   side by side bosch czy samsung?

   witam,prosze o pomoc w wyborze lodowki sbs srebrnej z kostkarkazastanawiam sie pomiedzy bosch kan58a45 a samsung rs7778fhcsl lub rf62hers

   20 Sty 2015 21:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 546

   Lodówka Bosch KAD62A70/06 - nie chłodzi i nie mrozi

   Dziękuję za odzew!Tak mi to spokoju nie dawało. Fakt, ja niewiele wiem o tej lodówce, ale dwa parowniki i zdechły na amen na raz? I to w lodówce o której rzeczony magik sam mówił że to jakiś ewenement bo Bosch się nie rozszczelniają? 🤔Tylko teraz na prawdę nie wiem gdzie szukać fachowca i...

   15 Mar 2019 16:11Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1071

   Lodówka Bosch KAN58A75 - nie włącza się.

   Dzień dobry,Mam problem z lodówką Bosch KAN 58A75.Mianowicie lodówka chodziła przez 5 lat, aż tu nagle od wczoraj - odmawia posłuszeństwa.Objaw jest taki, że po załączeniu do prądu włączy się na 10-15 sec, po czym włącza się alarm taki jak otwarte drzwi i wyświetlacz miga, tzn pokazuje temperaturę...

   AGD Początkujący 16 Sie 2019 18:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1515

   Lodówka Bosch KAN60A40 - Wyłącza się po kilku minutach pracy

   Lodówka dwukomorowa z kostkarką Bosch KAN60A40 wyłącza się po kilku minutach pracy. Ma ktoś jakieś pomysły?

   13 Sie 2021 09:44Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 210

   Wybór lodówki Bosch do zabudowy

   Jako, że jestem na świeżo po zakupie lodówki LG z nowej linii GR-F429BTQA a wybierałem długo to pozwolę sobie opisać wrażenia:Po pierwsze: jako, że jestem maniakiem na punkcie dokładności wykonania, muszę przyznać, że lodówka wykonana jest perfekcyjnie. Wcześniej oglądałem model GR-B399BTQA i można...

   28 Sty 2009 11:41Odpowiedzi: 384 Wyświetleń: 15243

   Side by side bosch lub siemens

   W tym przedziale cenowym zbytnio wyboru nie ma. Zastanów się na czym Tobie zależy, żeby lodówka miała, kostkarkę do lodu, dystrybutor wody??Ja bym szukał sbs chłodziarka na górze, zamrażalnik na dole (dużo wygodniejsze). Niektóre modele Sharp, Samsung maja takie rozwiązanie, oczywiście do tej kwoty....

   06 Cze 2012 17:30Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1265

   Aktualna opinia na temat sprzętów firmy Bosch

   Ja zakupiłem sobie całe wyposażenie do kuchni firmy,, Whirlpool". Również zasięgałem języka w tej materii, opinie jak we wszystkim są podzielone. Co prawda to jest nowy sprzęt, ale jak na razie nie narzekam.Odskoczyłem tylko z lodówką, kupiłem,, Samsunga" dwu drzwiowego z kostkarką do lodu.

   05 Sie 2020 21:59Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 1482

   Bosch MUM58365 - tajemniczy element

   Zakupiłam robót i znalazła się tu jedną tajemnicza dla mnie część. Znajdowała się chyba w przystawce kostkarce-krajarce-szatkownicy. To biały, okrągły element pusty w środku, na nóżkach, przypominający kwiatek. Załączam zdjęcia. Proszę o pomoc - do czego on służy?Dziękuję, pozdrawiamBogna Sikorowska-Gęborek...

   AGD Drobny sprzęt 20 Gru 2021 13:39Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 183

   Bosch MUM58365/06 - robot tajemniczy element wśród wyposażenia

   21 Gru 2021 13:26Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 333

   Lodówka Bosch KAN58A40 nie pobiera wody

   Dzień dobry, proszę o pomoc, kostkarka w lodówce nie robi lodu, nie pobiera wody, przestała działać. Wymieniłem filtr wody i to akurat nie pomogło, jakiś pomysł co można samodzielnie sprawdzić?

   18 Wrz 2022 19:19Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 87

   Bosch KAN58A55/08 - niesprawna kostkarka do lodu w lodówce

   Witam ponownie.Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego urządzenia, po sklejeniu tacki kostkarka wysypuje kostki, ale tylko po wciśnięciu resetu. Samoczynnie nie obraca tacki w celu wysypania lodu. Nadmienię że podczas demontażu tacki przestawiły się tryby wałka przy silniku. Jednak jest tam wyłącznik...

   01 Maj 2021 15:16Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1101

   Lodówka Bosch KAD62V40/01 - kostkarka nie wytwarza lodu.

   Witam. Mam lodówkę już starszawą Bosch KAD62V40/01, w której kostkarka lodu przestała działać. Nie podaje wody do kostkarki. Filtr wody wymieniony, zawór wodny sprawdzony na krótko działa poprawnie, sama kostkarka i jej mechanizm działa, wygląda na to że występuje brak impulsu do wysterowania cewki elektrozaworu...

   05 Cze 2022 08:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 366

   Bosch KAD90VI20 - Blokada klapki od kostkarki

   Mam problem z moją lodówka a właściwie kostkarka. Nie otwiera się klapka wypuszczająca lód. Kostkarka działa prawidłowo. Niestety klapka się nie otwiera. Jak wcisne spust ten od podawania lodu to słychać że silniczek działa. Czy to jakieś uszkodzenie mechaniczne klapki? Chciałem się do tego dostać, jest...

   22 Cze 2022 20:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 177

   Kostkarka do lodówki Bosch KAN60A40 - gdzie kupić?

   Czy ktoś może pomóc gdzie mogę kupić pojemnik na lód do kostkarki w lodówce BOSCH KAN60A40? Kiedyś nie wylatywał lód z pojemnika i chciałem nożem podważyć i niestety ułamał się kawałek plastiku. Próbowałem sklejać ale nie pomogło, lód dalej nie chce wyskakiwać jak się okręci samoczynnie i plastik ponownie...

   AGD Bazar 12 Paź 2022 21:59Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 318

   Kompletny sprzęt AGD - moje konkretne propozycje po dokładnym researchu

   Witam Wszystkich.Z racji tego, że bardzo cenię sobie Wasze doradztwo (zawsze korzystam przy poważniejszych zakupach) to znowu zwracam się o pomoc.Na początku przyszłego roku będę potrzebować zakupić kompletny sprzęt do nowego mieszkania. Przejrzałem wszystkie tematy z działu z ostatnich 1, 5 roku.Należę...

   12 Sie 2019 09:18Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2070

   Zabudowa do 10-12. tys

   Witam wszystkich. Jesteśmy właśnie na etapie wykańczania domu i stoimy przed trudnym wyborem sprzętu AGD. Wstępnie postawiliśmy na SamsungaPiekarnik Samsung BQ1D6G144Mikrofala Samsung FW213G001Płyta gaz. Bosch POM616B10EOkap Akpo WK-9 KASTOSZmywarka Samsung DMSY00TUBLodówka...

   14 Sty 2013 09:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1083

   Opinie na temat lodówki LG BR F429BTQA.

   Witam serdecznie. Padła mi moja pierwsza lodówka Zanussi i musze niestety kupić kolejną. Wybór na razie padł na LG BR F429BTQA z różnego rodzaju bajerami (kostkarka, podajnik wody) i mam w związku z tym pytanie do zorientowanych w temacie. Czy warto wywalać na LG około 2. 500 czy znaleźć coś z Boscha,...

   17 Sty 2009 22:27Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3247

   Jaką lodówkę kupić?

   Witam!Czytam wasze opinie i muszę dorzucić coś od siebie. Po pierwsze żaden producent nie podaje do publicznej wiadomośći awaryjności swoich sprzętów więc opinie, że ja mam taką i sie nie zepsuła są są mało miarodajne. Dodatkowo użytkownicy tanich sprzętów jak Beko, Indesit nieskie modele itp itd,...

   26 Kwi 2012 20:53Odpowiedzi: 57 Wyświetleń: 51423

   Zakup lodówki do 2500zł lub 4000zł

   panie kaczmarj tego modelu nie ma w kolorze białym(pytałem w sklepie i pobrałem prospekt z strony simensa)Siemens KG33VX47 jest nowym modelem na rok 2009/2010 i dopiero teraz wchodzi do sklepów, sprawdzałem te okleinę z przodu ok gorzej po bokach nie ma tak zle, panie dudo77 szczerze to głupota...

   03 Paź 2019 16:23Odpowiedzi: 318 Wyświetleń: 12390

   Jaką lodówkę kupić? - proszę o poradę.

   Szukam lodówki z parametrami:-wys 170-200 (chociaz mieszkam sam + od czasu do czasu z kims)- wolnostojaca-zamrazarka na dole - jak najwieksza w stosunku co calosci (lubie mrozonki, mroze owoce itp)- min klasa A (lepiej A+)- CICHA!!! bez wycia, mlaskania i takich tam- bezproblemowa...

   05 Kwi 2012 01:41Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 14250

   Lodówko-zamrażarka do 2500zł

   Witam,przymierzam się do kupna lodówko-zamrażarki (cena do 2500). Nie mogę się zdecydować pomiędzy nowym systemem nofrost a starym. Biorę pod uwagę Samsunga RL58GPGIH (nofrost, ręczna kostkarka, led, waterdispenser) i BOSCH'a KGN39VW30 (kolor biały, 200cm wysokości, bez nofrost'a). Zależy mi na lodówce,...

   20 Gru 2011 21:41Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1396

   Jaką dobrą lodówkę kupić 2013?

   Za kilka miesięcy odbieramy nowe mieszkanie i zastanawiam się nad wyborem sprzętu AGD. Przeczytałam już kilka (jeśli nie kilkanaście) wątków w tym temacie, jednak porosiłabym o opinie na temat lodówki. Zależy mi na lodówce czarnej, side-by-side (może posiadać kostkarkę, ale nie jest to warunek...

   19 Sie 2013 13:06Odpowiedzi: 50 Wyświetleń: 3600

   Re: Panele 4, 5 kW (3 + 1, 5) + grzanie CWU + ładowanie aku = cała instalacja pra

   lodówki i zamrażarki jednocześnie oba te 2 urządzenia pobierają aż 393WPamiętaj że jest lato i zależy jak masz ustawioną! ja miałem podobnie, ale wysiadła lodówka i już odrazu kupiłem 90cm side by side Boscha z kostkarką:D i zamrażarka wyjechała na złom, ale ta i tak jest ustawiona w miejscu najcieplejszym...

   Energia Odnawialna 21 Paź 2016 16:17Odpowiedzi: 5970 Wyświetleń: 1062213

   AGD kuchnia + pralka - prośba o pomoc w doborze sprzętu do mieszkania

   Witajcie. Jest to kolejny tego typu temat, lecz bardzo proszę o indywidulane rozpatrzenie i doradzenie doboru sprzętu do mieszkania:- Zmywarka - budżet ok 1500 zł - zabudowa, zależy mi na czujniku mętności wody oraz trzeciej szufladzie na sztućce (rodzice posiadają starszy model Amici z klasycznym...

   08 Lip 2017 17:34Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 6297

   Jaka lodówka: Samsung czy Siemens

   Odradzam Samsunga. Lodówka się rozsczelniła. Usterka w Samsung SBS nie naprawialna parownik w tylnej ściance zalany izolacją. Serwis samsung najbliższy termin przyjazdu 21dni jak dobrze pójdzie!!! I nie w Ustrzykach G. Tylko we Wrocławiu!! Przyjazd i diagnoza usterki 300pln!!! No i ten problem 120kg wynieść...

   10 Lip 2018 08:26Odpowiedzi: 39 Wyświetleń: 40123

   Jaką cichą lodówkę o wymiarach ~203 x 60 wybrać? Do 4000 zł.

   Szukam lodówki, o wymiarach ~203 x 60.Bardzo zależy mi na cichym działaniu, bez jakiegoś brzęczenia, nieznośnych dźwięków. :)Duży zamrażalnik.Cena do 4 tys.Udziwnienia mnie nie interesują, bez dozownika wody, bez kostkarki, bez ekranów itp.Myślałem o LG (duży zamrażalnik) lub Bosch...

   26 Sie 2020 12:01Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 882

   Czarna Lodówka, proszę o pomoc!

   Drogi Kolego, pisząc o jedno-drzwiowej miałem na myśli, że to ma być lodówka z zamrażalką nie w stylu side by side a normalny sprzęt, jeśli jednak obszar chłodniczy i obszar mrożący bedą otwierane oddzielnie to nie jest przecież problem. Dlatego te modele, które wypisałem powyżej są odpowiednie. Mimo...

   14 Sty 2021 21:59Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 2673

   Jaką zamrażarkę wybrać, budżet 3500 zł

   Hej, szukam porządnej zamrażarki.Budżet do 3500 zł.Moje wymagania to:no Frost, kostkarka, pojemność 300l +Po przejrzeniu internetu i oferty sklepów zastanawiam się między:Samsung Bespoke RZ32A748522 a Bosch GSN54AWDV.Ta druga ma dużo pozytywnych opinii, z kolei Samsung jest chyba nowością,...

   29 Lis 2021 23:02Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 168

   Lodówka MPM 427-SBS-05W/AA - warto kupić?

   Właśnie wróciłem ze sklepu. Pooglądałem trochę. Tu jakość wykonania bosch samsung czy lg sporo odbiega od amici czy beko chodź i ch nie jest najgorsza. Tu się zastanawiam czy faktycznie potrzebuję sidy by side z kostkarką do lodu i dystrybutorem wody czy np szerszego niż standard bocha 70cm też pojemny...

   25 Sie 2022 17:13Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 1062

  Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304

  Bezpośredni link do pobrania Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instalacja Side-By-Side Bosch Shu4304