Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e

Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i długotrwałą wydajność. Przed rozpoczęciem używania tego urządzenia należy dokładnie zapoznać się z instrukcją bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e, aby zapobiec potencjalnym obrażeniom lub uszkodzeniom. Instrukcja obejmuje instrukcje konserwacji i czyszczenia, jak również wytyczne dotyczące bezpiecznego użytkowania urządzenia. Instrukcja ma na celu zapewnienie użytkownikom, że urządzenie jest bezpieczne i że spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Aeg Sk 78840 6e zapewnia również gwarancję, która zabezpiecza użytkowników przed niezamierzonymi uszkodzeniami lub awariami.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e

Super promocja

Średnia ocena (5/5):

(głosów 1)

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: EG-instrukcja

Stan magazynowy: 130 szt.

Stan produktu: Nowy

 • Opis produktu
 • Dokumenty (2)
 • Recenzje produktu - dodaj nową (1)

Instrukcje bezpieczeństwa oraz BHP


Obowiązkowe instrukcje BHP to niezbędny element wyposażenia przedsiębiorstwa i miejsca pracy. Pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa do opracowania oraz udostępniania osobom zatrudnionym zasad BHP, które obowiązują na ich stanowiskach pracy. Instrukcje BHP, które oferujemy, są opracowane w sposób zapewniający ich czytelność i zrozumienie przez pracowników. Wybór odpowiedniej instrukcji BHP uzależnia się od rodzaju wykonywanej pracy i możliwych zagrożeń bezpieczeństwa, które mogą wystąpić w budynku czy pomieszczeniu.

Obowiązek posiadania instrukcji bezpieczeństwa wynika z kodeksu pracy (art. 237 a także rozporządzenie MPiPS z dn. 26. 09. 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów BHP).

EG System - dostępne instrukcje BHP:

 • Instrukcja postępowania na wypadek pożaru
 • Instrukcja przeciwpożarowa
 • Instrukcja ratowania osób porażonych prądem
 • Instrukcja pierwszej pomocy
 • Instrukcja BHP
 • Karta katalogowa - POBIERZInstrukcje bezpieczeństwa oraz BHP
 • Wyposażenie BHP stacji transformatorowej - POBIERZ
 • Ocena produktu: Data napisania recenzji: 27-09-2022

  Zamówiłam w sobotę, w poniedziałek były już u mnie. Tablice zgodne z opisem. Szybko i tanio, POLECAM

  Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję. Za rejestracje w naszym sklepie otrzymasz dodatkowo 1000 punktów.

  Produkty powiązane

  Pozostałe produkty z kategorii

  Oprócz praw ustawowych wynikających z zakupu produkt jest objęty gwarancją, której warunki podano poniżej.
   

  1. Okres gwarancyjny obowiązuje od daty zakupu towaru. Ta data musi być potwierdzona fakturą lub innym dowodem zakupu (paragonem). Okres gwarancyjny wynosi minimum 1 rok na narzędzia oraz 1 rok na akumulatory i ładowarki.
   

  2. Okres gwarancyjny może zostać wydłużony w przypadku narzędzi poprzez zarejestrowanie produktu na stronie internetowej www. aeg-powertools. eu. Użytkownik końcowy musi zarejestrować nowo kupione narzędzia online w ciągu 30 dni od daty zakupu. Użytkownik końcowy może zarejestrować się w celu przedłużenia gwarancji w swoim kraju zamieszkania, jeżeli jest on wymieniony w formularzu rejestracji online, gdzie opcja ta obowiązuje. Ponadto użytkownicy końcowi muszą wyrazić zgodę na przechowywanie danych, wprowadzanych na stronie internetowej i zaakceptować regulamin. Dowodem wydłużenia gwarancji jest wysyłane pocztą elektroniczną potwierdzenie rejestracji i oryginał faktury potwierdzającej datę zakupu.
   

  3. Gwarancja obejmuje wszystkie wady produktu ujawnione w okresie gwarancyjnym wynikające usterek wykonania lub materiału obecnych w dniu zakupu. Gwarancja jest ograniczona do naprawy i nie obejmuje żadnych innych zobowiązań, w tym między innymi odpowiedzialności za szkody przypadkowe lub wtórne. Gwarancja nie obowiązuje, jeżeli produkt był nieprawidłowo używany, używany niezgodnie z instrukcją lub nie był prawidłowo podłączony. Gwarancja nie obejmuje:

  -uszkodzenia produktu wynikającego z nieprawidłowej konserwacji,
  -produktu, który został zmieniony lub zmodyfikowany,
  -produktu, którego oryginalne oznaczenie (znak towarowy, numer seryjny) zostało zniszczone, zmienione lub usunięte,
  -jakichkolwiek uszkodzeń wynikających z nieprzestrzegania instrukcji,
  -jakiegokolwiek produktu bez certyfikatu CE, -jakiegokolwiek produktu, który próbowano naprawiać z pomocą niewykwalifikowanej osoby lub bez uzyskania wcześniejszej zgody firmy Techtronic Industries.
  -jakiegokolwiek produktu podłączonego nie nieprawidłowego źródła zasilania (nieprawidłowe natężenie prądu, napięcie, częstotliwość),
  -jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych wpływem czynników zewnętrznych (chemicznych, fizycznych, drgań) lub substancji obcych,
  -normalnego zużycia części zamiennych,
  -nieprawidłowego użycia, przeciążenia narzędzia,
  -stosowania niezatwierdzonych akcesoriów lub części,
  -akcesoriów narzędzi ręcznych z napędem mechanicznym dostarczonych z narzędziem lub kupionych oddzielnie. Takie wykluczenia obejmują, między innymi, wymienne ostrza wkrętaka, wiertła, tarcze cierne, papier ścierny i ostrza, prowadnicę boczną.
  -elementów (części i akcesoriów) podlegających naturalnemu zużyciu obejmujących, między innymi, zestawy do konserwacji i serwisu, szczotki węglowe, łożyska, uchwyt, przystawkę wiertła SDS, gniazdo, przewód zasilania, uchwyt pomocniczy, skrzynię transportową, płytę szlifierską, worek pyłowy, rurę odprowadzania pyłu, podkładki filcowe, kołki i sprężyny klucza udarowego, kopułki do zwalniania żyłki, pasy napędowe, sprzęgło, ostrza przycinarek do żywopłotów lub kosiarek do trawy, uprząż, przepustnicę linkową, zęby, kołki podnośnika, wentylatory dmuchawy, rury nadmuchowe i ssawne, worek na śmieci i paski, prowadnice, łańcuchy piły, węże, mocowanie złączy, dysze natryskowe, koła, pręty natryskowe, szpule wewnętrzne, szpule zewnętrzne, filtry gazu, ostrza do ściółkowania itp.

  4. W celu serwisowania produkt należy wysłać lub okazać w autoryzowanym punkcie serwisowym znajdującym się na przedstawionym poniżej wykazie punktów serwisowych w poszczególnych krajach. W niektórych krajach lokalny dystrybutor produktów podejmuje się wysyłki produktu do centrum serwisowego. W przypadku wysyłki do punktu serwisowego produkt — pozbawiony jakichkolwiek niebezpiecznych substancji, na przykład benzyny — należy bezpiecznie zapakować i dołączyć adres nadawcy oraz krótki opis usterki.

  5 Naprawa w ramach niniejszej gwarancji jest bezpłatna. Wymienione części lub narzędzia stają się naszą własnością. W przypadku niektórych krajów nadawca będzie musiał uregulować koszty dostawy lub opłaty pocztowe. Prawa ustawowe wynikające z zakupu narzędzia pozostają niezmienione.
   
  6. Niniejsza gwarancja obowiązuje w Unii Europejskiej, Szwajcarii, Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Turcji i Rosji. Poza tymi obszarami należy skontaktować się z autoryzowanym dostawcą produktów i ustalić, czy obowiązuje inna gwarancja.

  Rozszerzona gwarancja

  Sprawdź, jak możesz wydłużyć okres gwarancji dla Twojego urządzenia.

  Stały Koszt Naprawy

  Szybka i niezawodna naprawa. Z naszą usługą Stały Koszt Naprawy masz pewność, że Twoje urządzenia zostaną naprawione profesjonalnie i skutecznie, z użyciem oryginalnych części zamiennych. Koszt nie przyniesie żadnych niespodzianek.

  Dowiedz się więcej

  Dlaczego naprawa urządzenia powinna zostać wykonana przez eksperta AEG?

  Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

  Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

  Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja bezpieczeństwa i gwarancji Aeg Sk 78840 6e