Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3 7 Ls

Canon Cn E30 300mm T2 95 3.7 Ls to szkło stałoogniskowe do kamery Cine-Servo. Charakteryzuje się wysoką jasnością (T2.95) i dużym kątem widzenia (30°). W połączeniu z kamerą Cine-Servo daje idealne połączenie wydajności i mobilności. Posiada wbudowany napęd autofokusa, co pozwala na szybkie i precyzyjne ustawienie ostrości. Jego obiektyw jest wyposażony w trzy tryby pracy, które umożliwiają szybkie i precyzyjne ustawienie ostrości. Obiektyw oprócz tego posiada szeroką gamę funkcji, w tym optyczną stabilizację obrazu, kompensację dystorsji i redukcję aberracji chromatycznej, dzięki czemu obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty. Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3.7 Ls są dostępne na stronie internetowej producenta, które będą szczegółowo opisywać wszystkie funkcje tego obiektywu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3 7 Ls

Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawlub

Obiektywy - najlepsze propozycje

Opis produktu

Polecamy; filmy
Uchwyć sedno swojego punktu widzenia
Z gwiazdą filmową systemu EOS #8211; obiektywem Canon CN-E
Wszystko ma swój początek#8230;W listopadzie 2011 roku firmy Canon Inc. i Canon Europe poinformowały, że wprowadzają siedem nowych obiektywów filmowych 4K EF #8211; zupełnie nową serię szkieł kinematograficznych, które obok bieżących wymiennych obiektywów EF do lustrzanek cyfrowych EOS stanowią podstawę nowego systemu Cinema EOS.
Jak powiedzieli, tak zrobili #8211; z jakim skutkiem$372
Obiektywy filmowe to, jak zapewne wielu się orientuje, konstrukcje specyficzne. Z uwagi na wyjątkowe wymagania ze strony użytkowników i specyfikę pracy na planie filmowym, odznaczają się one nieco inną konstrukcją i oznaczeniami (w stosunku do szkieł typowo fotograficznych). Zaprojektowane z myślą o profesjonalnych produkcjach filmowych, posiadają m. in. większy zakres pierścienia ostrości, dokładne oznaczniki odległości (co pozwala na bardziej precyzyjny proces ostrzenia), zmianę przysłony kontrolowaną z poziomu obiektywu (a nie #8211; jak to ma miejsce w serii EF-S i EF #8211; z poziomu lustrzanki), bagnet PL oraz płynną zmianą przysłony (w obiektywach serii EF-S czy EF przysłonę reguluje się w sposób skokowy), różnicę w mechanizmie przysłony (11 #8211; listkowa).
Każdy z obiektywów serii CN-E korzysta ze sprawdzonych technologii optycznych firmy Canon, takich jak soczewki sferyczne i fluorytowe, umożliwiających osiągnięcie jakości obrazu na poziomie formatu 4K przekraczającej wymagania zapisu filmów w standardzie HD. (każdy z 7 dostępnych modeli posiada zgodność z matrycami równoważnymi filmowi Super 35 mm. Trzech obiektów o stałej ogniskowej można używać w połączeniu z aparatami wyposażonymi w pełnoklatkowe matryce 35 mm. )
Ukłonem ze strony producenta jest zachowanie parametrów konstrukcyjnych we wszystkich modelach serii CN-E. Oznacza to, że wszystkie - dedykowane kinematografii - obiektywy posiadają ten sam rozmiar, kształt oraz spójną lokalizację elementów sterujących. Dzięki temu operator #8211; w toku pracy - może szybko i sprawnie zmieniać obiektywy bez konieczności regulowania całego osprzętu.
Inżynierowie uposażyli modele zmiennoogniskowe w standardowe w branży mocowanie PL. Dla posiadaczy kamer Canona przeznaczona została linia obiektywów z mocowaniem EF. Zastosowana przez producenta strategia pozwala na ich użycie we współpracy z różnymi kamerami i lustrzankami cyfrowymi.
OBIEKTYW Canon CN-E 30-300 mm T2. 95-3. 7 L CN-E30#8211;300mm T2. 95#8211;3. 7 L S to teleobiektyw filmowy typu zoom o wyjątkowej jakości obrazu i szerokim wachlarzu twórczych możliwości. Może śmiało rywalizować z najlepszymi produktami w tej klasie. Oferuje ręczny system ustawień, system mocowania EF i ma solidną, przyjazną konstrukcję. Zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.
* * *SPECYFIKACJA;
1. Kompatybilny z systemem mocowania EF i kamerami 35mm i Super 35mm
2. Duża asferyczna soczewka ograniczająca zniekształcenia i zapewniająca niezrównaną wydajność optyczną
3. 11-listkowa przysłona dająca atrakcyjne rozmycie
4. Mniejsze wymiary i waga niż w przypadku konwencjonalnych obiektywów
5. Zminimalizowana zmiana pola widzenia podczas wyostrzania
6. Zgodność ze standardem Cinema Accessories
7. Zunifikowana średnica przednia i pozycjonowanie pierścieni
8. Nachylone względem osi pierścienie ułatwiające podgląd ustawień od strony korpusu
9. Oznaczenia po obu stronach obiektywu
10. Duży kąt obrotu pierścienia ostrości (300) i zooma (160) umożliwiający precyzyjne dobieranie ustawień
11.

Najważniejsze parametry

ProducentCanon
Ogniskowa30-300 mm
MocowanieCanon EF

Ogólna ocena

na podstawie 0 głosów klientów

Obiektywy filmowe – obiektywy 4K - Canon Poland
  1. Canon
  2. Profesjonalne fotografowanie i filmowanie
  3. Obiektywy filmowe – obiektywy 4K

Zaawansowane obiektywy filmowe firmy Canon, które spełniają wysokie standardy stosowane przez operatorów filmowych.

CN7x17 KAS S

Zapewnia wysokiej jakości obraz filmowy niezależnie od tego, czy kamera jest trzymana w dłoniach czy montowana na ramieniu lub statywie.

CN7x17 KAS S

Bardzo uniwersalny obiektyw filmowy z mechanizmem Servo, 7-krotnym powiększeniem i parametrami optycznymi typowymi dla obrazu o rozdzielczości 4K.

Wysokiej klasy obiektyw zmiennoogniskowy

Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy

Obiektywy stałoogniskowe Cine

Kompaktowy serwomechanizm

Poznaj profesjonalne rozwiązania wideo firmy Canon, aby zmienić sposób myślenia o możliwościach twórczego filmowania

Niezależnie od tego, czy nagrywasz przejmujące filmy dokumentalne, wciągające dramaty fabularne czy nagradzane filmy fabularne, w ofercie profesjonalnych rozwiązań wideo firmy Canon znajdziesz produkt, który umożliwi bardziej kreatywną pracę.

Porozmawiaj z przedstawicielem Canon

Dowiedz się więcej

lub

Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3 7 Ls

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3 7 Ls

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje oryginalne Canon Cn E30 300mm T2 95 3 7 Ls