Karta informacyjna produktu Frigidaire Feb27t5asa

Frigidaire Feb27t5asa to zaawansowana i wygodna karta informacyjna produktu, która zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych informacji na temat produktu. Karta informacyjna jest zaprojektowana tak, aby ułatwić użytkownikom skorzystanie z produktu. Zawiera informacje o technicznych cechach produktu, wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i instrukcje użytkowania, a także informacje o gwarancji i częściach zamiennych. Karta informacyjna jest dostępna w witrynie internetowej producenta, zawiera wszystkie niezbędne informacje, które pomogą użytkownikom uzyskać optymalne wyniki z produktu.

Ostatnia aktualizacja: Karta informacyjna produktu Frigidaire Feb27t5asa

Sortowanie i filtrowanie

Liczba produktów w wyniku: 30

ÖVERSIDAN Listwa LED z czujnikiem do szafy, można przyciemniać biały, 96 cm

Więcej wariantówÖVERSIDAN Listwa LED z czujnikiem do szafy 96 cm

Więcej wariantówSTÖTTA Listwa LED z czujnikiem do szafek 72 cm

Więcej wariantówSKYDRAG Taśma ośw LED blat/szafa z czujn 80 cm

Więcej wariantówYTBERG Oświetlenie szafki

Więcej wariantówSKYDRAG Taśma ośw LED blat/szafa z czujn 60 cm

Więcej wariantówSTYRBAR Pilot zdalnego sterowania

Więcej wariantówÖVERSIDAN Listwa LED z czujnikiem do szafy 46 cm

Więcej wariantówÖVERSIDAN Listwa LED z czujnikiem do szafy 71 cm

Więcej wariantówSTÖTTA Listwa LED z czujnikiem do szafek 32 cm

Więcej wariantówSTÖTTA Listwa LED z czujnikiem do szafek 52 cm

Więcej wariantówSKYDRAG Taśma ośw LED blat/szafa z czujn 40 cm

Kiedy zdecydować się na podświetlenie szafy?

Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie listwy LED już na etapie montażu szafy. Odpada wówczas problem doprowadzenia i zamaskowania instalacji elektrycznej. Jednakże nie ma problemu, by zamontować lampkę do szafy w dowolnym momencie. Wówczas najlepszym wyborem jest lampka LED na baterie.

Oświetlenie szaf, które proponuje IKEA, gwarantuje prosty montaż, bez konieczności wzywania fachowca.

Lampka do szafy z czujnikiem ruchu – twoja inteligentna szafa

Włączanie światła w szafie nie musi stanowić niewygody. Można przecież zastosować lampę do szafy z czujnikiem ruchu, by światło włączało się samo. Wystarczy, że zostanie wykryty ruch drzwi. Czujnik działa na podobnej zasadzie, co oświetlenie zintegrowane, jednak nie musi stanowić elementu inteligentnego domu. Równie dobrze można zamontować całkowicie niezależną lampkę do szafy z czujnikiem ruchu.

Lampka LED do szafy – życie nigdy nie było prostsze

Oświetlenie szaf PAX lub podświetlenie regałów od góry wymaga wyboru odpowiedniego źródła światła. Z pomocą przychodzą żarówki i listwy LED. To rozwiązanie obecnie uznawane jest za najbardziej zaawansowane technologicznie. Lampki LED nie nagrzewają się, więc można je bez obaw stosować w niedużych przestrzeniach zamkniętych. Są stosunkowo tanie i pobierają śladowe ilości prądu, dlatego koszt doświetlenia szafy jest praktycznie zerowy.

Ostatnio sprawdzono: 12/09/2022

Etykiety energetyczne:

  • pokazują w skali od A do G, jak dużo energii zużywa urządzenie
  • pomagają konsumentom wybrać produkt, który zużywa mniej energii, czyli zaoszczędzićpieniądzemogą zachęcać producentów do projektowania urządzeń zużywających mniej energii.
Najmniej energii zużywają urządzenia należące do kategorii A oznaczonej kolorem zielonym– to one są najbardziej efektywne energetycznie. Najwięcej energii zużywają urządzeniaz kategorii G, oznaczonej kolorem czerwonym.Przepisy UE dotyczące etykietowania energetycznego mają również zastosowanie do niektórych„produktów związanych z energią", czyli produktów lub systemów mających wpływ na zużycieenergii. Nie mają natomiast zastosowania do produktów z drugiej ręki ani do środkówtransportu towarów lub osób.

Koniec etykiet ze znakiem plus

Od marca 2021 r. w rankingu energetycznym urządzeń stosuje się wyłącznie oznaczeniakategorii od A do G. Poprzedni system obejmujący kategorie od A do D przestaje obowiązywać.Nowy sposób oznakowania obejmuje następujące produkty:chłodziarkizmywarkipralkitelewizoryżarówki i lampy.W przypadku czterech pierwszych grup produktów nowe etykiety obowiązują od 1 marca2021 r. Na żarówkach i lampach etykiety zgodne z nowymi przepisami muszą pojawić sięod 1 września 2021 r.Więcej informacji o rankingu efektywności energetycznej urządzeńenProdukty, które wymagają etykietW przypadku niektórych grup produktów etykietę energetyczną należy zamieścić w widocznymmiejscu na każdym produkcie dostępnym w punkcie sprzedaży.

Kategorie produktów, które wymagają etykiety energetycznej:

żarówki i lampygrzejnikilodówki i zamrażarkipralki i suszarki do ubrańklimatyzatory i wentylatoryekrany elektroniczne, w tym telewizoryurządzenia kuchenneopony.Więcej informacji na temat wymogów dotyczących etykietowania energetycznego i ekoprojektudla poszczególnych produktówenObowiązki producentów i sprzedawcówJeżeli jesteś producentem, importerem lub upoważnionym przedstawicielem producentaspoza UE i masz swoją siedzibę w UE, przed wprowadzeniem produktu do obrotu w UE musisz:zarejestrować wszystkie produkty wymagające etykiety energetycznej w europejskiejbazie danych o produktach do celów etykietowania energetycznego (EPREL)sprawdzić, czy każde urządzenie, które sprzedajesz (i które wymaga etykiety energetycznej),jest opatrzone właściwą etykietąbezpłatnie udostępnić sprzedawcom etykiety i karty informacyjne produktuzagwarantować umieszczenie etykiet w takim miejscu, gdzie będą widoczne i czytelne(zarówno w sklepach, jak i przy sprzedaży przez internet).Etykietę energetyczną można wygenerować za pomocą aplikacji Energy Label Generatorenlub pobrać w formacie InDesignen. Etykiety z kodem QR można generować wyłącznie w bazie EPREL.Baza danych EPRELKażdy produkt wymagający etykiety energetycznej przed wprowadzeniem do sprzedaży musizostać zarejestrowany w bazie danych EPRELen(ang. European Product Database for Energy Labelling). Informacje, które należy podać:karta informacyjna produktudokumentacja technicznamonitorowanie przestrzegania przepisów.Najpierw trzeba zapisać swoją firmę w bazie danych EPREL, czyli utworzyć „nową organizacjędostawcy". W tym celu należy wcześniej założyć konto EU Loginen. Konto EU Login zapewnia również dostęp do wytycznychendotyczących rejestracji w bazie danych EPREL.Sprzedaż przez internet i na odległośćSprzedawcy, którzy oferują produkty na sprzedaż przez internet lub na odległość, równieżmają obowiązek podawania informacji na etykiecie energetycznej. W przypadku sprzedażyinternetowej należy w widocznym miejscu, w pobliżu ceny i przy użyciu czcionki o tejsamej wielkości co w przypadku ceny, zamieścić:etykietę energetycznąlubstrzałkę z linkiem do odpowiedniej etykiety energetycznej.Strzałki i etykiety energetyczne można wygenerować za pomocą aplikacji Energy Label Generatoren, wzorów w formacie InDesignenlub na stronie EPREL.Aktualizacje przepisówPonieważ technika przez cały czas idzie naprzód, zmieniają się także przepisy. W związkuz tym zmienić się mogą wymogi dotyczące informacji, które trzeba obowiązkowo podać,wskaźników wykorzystywanych w klasyfikacji produktów oraz lokalizacji etykiet. Dlategowarto na bieżąco śledzić aktualizacje publikowane na niżej wymienionych stronach.Przepisy w sprawie etykietowania energetycznego i odpowiadające im przepisy dotycząceekoprojektuenUnijne normy dotyczące ekoprojektu i etykiet energetycznych

Znajdź kartę informacyjną produktu.


Wyszukaj
Jak znaleźć kod produktu?

Karta informacyjna produktu Frigidaire Feb27t5asa

Bezpośredni link do pobrania Karta informacyjna produktu Frigidaire Feb27t5asa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta informacyjna produktu Frigidaire Feb27t5asa