Katalog produktów Frigidaire Ffc13c4aw2

Katalog produktów Frigidaire FFC13C4AW2 to szeroki wybór urządzeń i akcesoriów marki Frigidaire. Katalog zawiera wszystkie dostępne modele lodówek, zamrażarek, piekarników, zmywarek i innych produktów Frigidaire. Wszystkie produkty są zgodne z najnowszą technologią, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, wydajność i niezawodność. Oferta jest dostosowana do różnych potrzeb i budżetów, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne urządzenie. Katalog produktów Frigidaire FFC13C4AW2 oferuje wszystko, czego użytkownik potrzebuje, aby wyposażyć swoją kuchnię w najlepszy sprzęt.

Ostatnia aktualizacja: Katalog produktów Frigidaire Ffc13c4aw2

Katalog produktów to specjalna funkcjonalność na stronie WWW, która pozwala firmie przedstawić swoją ofertę produktów czy usług. Katalog produktów mogą wykorzystać na swoich stronach zarówno hurtownie, producenci, a także wykonawcy korzystający z konkretnych rozwiązań. Funkcjonalność ta świetnie sprawdzi się wśród firm usługowych jak np., architekci, projektanci czy firmy oferujące szkolenia.

Katalog to nie tylko zaprezentowanie dostępnej oferty, lecz także przybliżenie potencjalnym zainteresowanym szczegółów produktu czy oferty takich jak opis, cena, opis, funkcjonalności, dodatkowe informacje na temat np. kart gwarancyjnych, galerii zdjęć, wymiarów i innych danych, które uznamy za stosowne. Produkty lub usługi można także dzielić na poszczególne kategorie, a także nadawać im dodatkowe atrybuty do filtrowania.

Jeśli podczas tworzenia strony WWW zastanawiasz się, czy Twoja firma potrzebuje katalogu produktów, to przyjmij założenie, że TAK, jeśli spełnia jeden z poniższych warunków:

 • chcesz mieć produkt / usługę / grupę produktów opisanych na osobnych zakładkach;
 • chcesz mieć nawigację boczną do kategoryzowania swoich produktów;
 • posiadasz dużo danych szczegółowych na temat swoich realizacji / usług / produktów (osobną galerię, wymiary, dodatkowe katalogi w formie plików);
 • nie chcesz opisywać konkretnych produktów, tylko całe grupy i masz ich wiele, a opisanie wszystkich wymaga zastosowania wielostopniowego menu strony;
 • chcesz filtrować swoje produkty po określonych parametrach.

Katalog produktów jest strukturą bardzo podobny do sklepów internetowych – w taki sam sposób lub bardzo zbliżony można przedstawić ofertę swojej firmy. Główną różnicą pomiędzy sklepem internetowym, a katalogiem produktów jest to, że w katalogu produktów nie ma możliwości dokonywania płatności. Aby zamówić produkt / usługę na stronie, na której dostępny jest katalog produktów, należy skontaktować się bezpośrednio z firmą i ustalić szczegóły swego zamówienia. Katalog produktów, a sklep internetowy to pod względem technicznym inne funkcjonalności, choć posiadają podobny wygląd.

Katalog produktów na stronie WWW firmy jest korzystnym rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na możliwość atrakcyjnego zaprezentowania firmy potencjalnym klientom, po drugie jest to bardzo istotne narzędzie pod kątem SEO. Przede wszystkim firma ma możliwość szerokiego zaprezentowania swojej oferty, z wyszczególnieniem typów, producentów, kolorów i materiałów swoich produktów, przedstawiając potencjalnym klientom pełen wachlarz swoich możliwości.

Katalog produktów to także możliwość tworzenia nowych zakładek w ramach strony i wartościowego kontentu, potrzebnego do działań związanych z pozycjonowaniem. Prosty przykład – pakiety CS Group Polska umożliwiają stworzenie katalogu do 500 lub 1000 produktów, każdy produkt tworzony jest w nowej zakładce, z nowym adresem url. To naturalny sposób na rozbudowę strony, z możliwością umieszczania treści SEO i wykorzystania ich do linkowania. Naturalnym efektem takiego rozwiązania jest porządek w strukturze strony i ułatwione odszukiwanie potrzebnych informacji.

Zbudowanie katalogu produktów należy rozpocząć od dostarczenia developerom (opiekunowi) struktury katalogu –jest to tzw. drzewko, w którym podasz główne kategorie produktów / usług firmy oraz ich podkategorie. Najpierw warto zaplanować, jakie produkty / usługi powinny prezentować się na stronie WWW i w jaki sposób.

Zadaniem developera (opiekuna) będzie zakodowanie odpowiedniej struktury oraz wprowadzenie produktów – tj. ręczne założenie zakładki, wprowadzenie nazwy, treści, zdjęcia, opisu i dodatkowych danych. Wspomniane produkty mogą zostać przekopiowane ze starego serwisu firmy lub dostarczone w osobnych plikach. Taka ilość wystarczy do zaprezentowania wyglądu karty produktu (zakładka z opisem).

Jeśli posiadasz więcej niż 20 produktów, które chcesz zaprezentować na stronie, powinieneś przygotować plik csv, który jest standardowym plikiem wykorzystywanym do zasilania baz danych, ponieważ obsługuje go większość arkuszy kalkulacyjnych i programów bazodanowych. Plik ten będzie zawierał dowolną ilość produktów, które mają być dodane do katalogu oraz wszystkie informacje, które mają się wyświetlać na stronie – nazwę, opis produktu, zdjęcia, cena, dodatkowe pliki itp.

Z uwagi na to, że przygotowanie pliku csv nierzadko sprawia wiele trudności, został przygotowany internetowy konfigurator pozwalający na wprowadzanie gotowych treści i eksportowanie ich do pliku csv. Można znaleźć go pod linkiem: http://csv. pl/. Jest to autorski program CS Group Polska.

Pod powyższym linkiem znajduje się opisywany konfigurator. Działa on w standardowych przeglądarkach internetowych. Pozwala na:

 • tworzenie struktury katalogu produktów;
 • edycję struktury katalogu produktów;
 • dodawanie nowych produktów do kategorii katalogu produktów;
 • edycję istniejących produktów w katalogu produktów.
 • 1. Zasady ogólne – kategorie – przypisywanie kategorii

  Wiadomo, że każdy produkt powinien posiadać swoje miejsce w strukturze katalogu produktów. Przykład struktury katalogu:

  Zasada wykorzystywana w plikach csv mówi, że każda kategoria musi mieć:
  – swój numer identyfikacyjny (ID);
  – przypisanego parenta, czyli nadkategorię.

  Oznacza to, że aby produkty i kategorie były właściwie posegregowane, struktura w pliku csv musi wyglądać tak:

  To oznacza, że każda podkategoria musi mieć wskazanego swojego rodzica, z którego się wywodzi. Jeśli pole w kategorii nadrzędnej jest puste – oznacza to główną kategorię w katalogu produktów.
  Jeżeli pole w kategorii nadrzędnej jest wypełnione – oznacza to, że jest to podkategoria z przypisanym rodzicem.

  1. 1 Przypisywanie ID:

  Nazwy używane w „drzewku” są wypisywane jedna pod drugiej, w kolejności, w jakiej się wyświetlają na stronie. Tj. Nazwa kategorii – materiały ścierne, ma ID 1.

  Jej podkategorie, czyli do stali nierdzewnej, do stali czarnej, do aluminium itd. mają kolejne ID 2, 3, 4, 5 itd.

  Nazwa kategorii Elektronarzędzia zajmuje 30. miejsce w kolejności, więc ma ID 30.
  Jej podkategorie, czyli przystawki do maszyn, szlifierki kątowe… wyświetlają się jako pogłębienie tej kategorii, więc mają ID 31, 32, 33

  1. 2 Parenty – kategoria nadrzędna:

  Aby system rozpoznał, że zakładka do stali nierdzewnej ma być wybierana z Materiałów ściernych, należy wskazać, do jakiego parenta jest przypisana, czyli co jest jej nadkategorią.

  To znaczy:

  Wszystkie kategorie rozwijające się z „materiałów ściernych” będą miały parenta – nadkategorię nr ID tej nazwy, czyli 1. Wszystkie kategorie rozwijające się z „elektronarzędzi” będą miały parenta nadkategorię nr ID tej nazwy, czyli 30.

  Dla ułatwienia, w konfiguratorze stworzono listę rozwijalną w ramach kategorii nadrzędnej, aby łatwo można było ją przyporządkować. Jest ona zaczytywana z nazwy i automatycznie dopisuje ID.

  2. Zasady ogólne – produkty

  Po wgraniu pliku dostarczonego przez developera (opiekuna) i poprawnym uzupełnieniu zakładki „kategorie”, można przejść do części właściwej, czyli zakładki „produkty”. Można ją zmienić w lewym górnym rogu konfiguratora:

  Pojawia się tabelka, w której należy wpisywać opisy i informacje dodatkowe dotyczące konkretnych produktów w katalogu produktów. Kolumny, które należy uzupełnić obligatoryjnie to:

 • Kategoria
 • Nazwa
 • Opcjonalnie (nie jest wymagane):

 • SKU
 • Cena
 • Skrócony opis
 • Opis
 • Zdjęcie
 • Pliki
 • Udostępniona tabelka działa jak komórki w Excelu – tj. jest możliwe kopiowanie i wklejanie tekstu, jednak z pewnymi ograniczeniami. Kolumny tabelki odpowiadają poszczególnym kolumnom w pliku csv – znika jednak konieczność stosowania specjalnym rozdzielników.

  Najłatwiej dodawać produkty partiami., tzn. dodać wszystkie produkty, mające znaleźć się np. w podkategorii materiały ścierne do stali nierdzewnej.

  Kolejny krok to uzupełnienie produktów należących do kolejnej podkategorii itd. Po zakończeniu wpisywania produktów należy wygenerować plik csv przez dedykowany przycisk i wraz z folderami w formacie. zip ze zdjęciami i plikami, odesłać do developera (opiekuna) Twojej strony WWW.

  Konfigurator zapisuje automatycznie ostatnie wprowadzone zmiany i zachowuje je nawet przy przypadkowym wyłączeniu przeglądarki. Jeśli jakaś partia produktów została już wypełniona i odesłana do wstawienia, najłatwiej jest wyczyścić wszystkie pola, wgrać ponownie listę z nazwami kategorii i zacząć uzupełniać kolejne produkty.

  1. Dodawanie nowego produktu w konfiguratorze

  1. 1 Kolumna ID

  Nie należy uzupełniać ID. Puste ID oznacza, że jest to nowy produkt wprowadzany do katalogu. Jeśli w tym miejscu wstawione zostanie jakiekolwiek ID, będzie to oznaczało, że dokonano modyfikacji produktu.

  Należy kliknąć znaczek rozwijania – pojawi się lista wcześniej uzupełnionych kategorii (plik wgrany do widoku kategorii). Z tego miejsca należy wybrać, do której kategorii zostanie przyporządkowany produkt. Jeśli lista nie wyświetla się, należy wrócić do poprzednich kroków związanych z tworzeniem kategorii.
  Każdy produkt musi być podpięty do jakiejkolwiek kategorii (podkategorii lub kategorii nadrzędnej)

  1. 3 Wpisywanie nazwy produktu

  Nazwa ta będzie się wyświetlała w strukturze katalogu. Powinna ona informować klienta o tym, co to za produkt, jego cechy unikalne, np. nazwa seryjna – po to, aby można było łatwo zidentyfikować konkretny produkt w asortymencie. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="764" height="236" srcset="https://blog. png 764w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_-200x62. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego__inwestowac_-696x215. png 696w" sizes="(max-width: 764px) 100vw, 764px" data-srcset="https://blog. 4 Kolumna SKU

  SKU to inaczej wewnętrzny numer katalogowy, który czasami stosowany jest przez przedsiębiorców. Można go wpisać, jeśli jest stosowany wewnątrz firmy, ale nie jest to pole obowiązkowe. Równie dobrze może tu zostać wpisany np. EAN produktu, nr katalogowy podawany przez producenta lub wewnętrzny sposób identyfikowania produktów, np. klocki LEGO zawsze mają swój unikalny kod, po którym klienci mogą go wyszukiwać, np. 10254.

  1. 5 Cena

  Kolumna ceny nie jest konieczna do uzupełnienia. Jeśli wstawimy ją w dedykowanym polu – wyświetli się przy nazwie produktu, po wejściu w daną kategorię. Wpisujemy ją w formie zapisu z kropką w miejscu oddzielenia wartości dziesiętnej, np. 1200. 89.

  Cenę można podać w dedykowanym miejscu (kolumna „cena”), w opisie (kolumna „opis”), dodając plik z cennikiem (kolumna „pliki”) lub można też pominąć uzupełnienie tego pola. 6 Skrócony opis produktu

  Pole nie jest konieczne do uzupełnienia – pojawia się pod nazwą produktu w listowaniu danej kategorii (przed znaczkiem „czytaj więcej”). Pole to ma ograniczoną liczbę znaków. 7 Opis produktu

  Po kliknięciu w komórkę konfiguratora, otwiera się edytor z podstawowymi funkcjami formatowania tekstu. Pole to jest miejscem na zamieszczenie całego opisu, który będzie dotyczył produktu i wyświetli się w momencie kliknięcia w informacje szczegółowe danego produktu. W komórce tej należy sformatować tekst, tzn. pogrubić odpowiednie słowa, ustawić kursywę, posegregować informacje w formie punktorów. Można także podać cenę i dowolny opis, a także wstawić uzupełnione tabelki. Edytor pozwala również na wklejanie tekstu z notatnika, Worda lub Internetu, jednak należy zachować tu szczególną ostrożność – konfigurator działa podobnie jak Excel, co znaczy, że część tekstu może wkleić się niedokładnie lub być powielona w kilku komórkach. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w__niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="639" height="124" srcset="https://blog. png 639w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w__niego_inwestowac-200x39. png 200w" sizes="(max-width: 639px) 100vw, 639px" data-srcset="https://blog. 8 Zdjęcia

  Aby dodać zdjęcia do konkretnego produktu należy robić to dwutorowo; tj. w kolumnie „Zdjęcie” należy napisać nazwę pliku graficznego wraz z jego rozszerzeniem, zaś sam plik spakować w osobnym folderze w pliku. zip.

  Przykładowo, mając trzy zdjęcia produktu musimy w tabelce podać ich nazwy dokładnie w takiej formie, jak są zapisane + rozszerzenie. : zdjecie_1. jpg, zdjecie2. jpg, zdjecieproduktu_3. jpg. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow__Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="354" height="158" srcset="https://blog. png 354w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow__Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-200x89. png 200w" sizes="(max-width: 354px) 100vw, 354px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Nazwy w tabelce i nazwy pliku graficznego NIE MOGĄ zawierać polskich znaków, spacji i znaków specjalnych – są to wymagania systemowe. Wstawienie znaku polskiego i innych niedozwolonych spowoduje, że przy ładowaniu pliku pojawi się błąd lub zdjęcia nie zostaną dodane. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="1205" height="336" srcset="https://blog. png 1205w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-200x56. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-840x234. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-768x214. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-1200x335. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-696x194. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i___dlaczego_warto_w_niego_inwestowac-1068x298. png 1068w" sizes="(max-width: 1205px) 100vw, 1205px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  System wiąże nazwę podaną w tabelce z nazwą osobno dostarczonego zdjęcia i jeśli zajdzie tam jakaś nieścisłość – nie wgra zdjęcia, ponieważ nie będzie mógł tych plików właściwie ze sobą powiązać. Dodatkowo, kolejność umieszczania nazw zdjęć wpływa na kolejność ich wyświetlania na karcie produktu.

  Po wpisaniu nazw zdjęć w tabelkę, należy umieścić odpowiednie pliki w osobnym folderze, zaznaczyć je wszystkie i wysłać do pliku skompresowanego. zip (należy posiadać odpowiednio wgrany program do pakowania plików). pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="658" height="420" srcset="https://blog. png 658w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac-200x128. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego__w_niego_inwestowac-470x300. png 470w" sizes="(max-width: 658px) 100vw, 658px" data-srcset="https://blog. png 470w" data-src="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Należy pamiętać, że nazwy zdjęć nie mogą się powtarzać. Jeśli w tabelce uzupełnimy wiele produktów jednocześnie, to każdy produkt powinien posiadać unikalną nazwę zdjęć. Można to rozwiązać np. podając w nazwie zdjęcia nazwę / numer produktu i dopisując cyferki 1, 2, 3 w celu ustalenia kolejności ich wyświetlania. Komplet zdjęć wszystkich produktów należy spakować do jednego folderu i wysłać go razem z zapisanym plikiem csv. 9 Pliki

  Dodawanie plików odbywa się w sposób analogiczny do dodawania zdjęć. W tabelce należy podać dokładną nazwę pliku + jego rozszerzenie (najczęściej używane rozszerzenia to Word –. doc,. docx, Excel –. xls, PDF –. pdf.

  Na przykład:

  Field-WEB-Specyfikacja-Basic. pdf, Field-WEB-Cennik. pdf

  Nazwa w tabelce musi odwzorowywać nazwę rzeczywistą pliku. Nie może zawierać znaków polskich i znaków specjalnych. Pliki należy wstawiać w kolejności, w jakiej chcemy, żeby się wyświetlały. Należy oddzielać też ich nazwy w tabelce przecinkiem – z zastosowaniem spacji lub bez. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1. png" alt="Katalog_produktow_Czym_jest_i_dlaczego_warto_w_niego_inwestowac" width="855" height="285" srcset="https://blog. png 855w, https://blog. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-200x67. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-840x280. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-768x256. pl/wp-content/uploads/2019/05/Katalog_produktow_Czym_jest_1-696x232. png 696w" sizes="(max-width: 855px) 100vw, 855px" data-srcset="https://blog. png" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw=="/>

  Same pliki należy umieszczać w osobnym folderze (innym niż zdjęcia) i spakować do folderu. zip

  Jest to odpowiednie miejsce, żeby umieszczać cenniki, karty szczegółowe produktu itp.

  2. Generowanie pliku csv

  Po uzupełnieniu tabelek z produktami należy wygenerować plik csv. W tym celu należy kliknąć zielony przycisk nad tabelką „Zapisz do pliku csv” i pobrać wygenerowany plik.

  Następny krok to pobranie pliku wraz ze zdjęciami w postaci skompresowanego pliku. zip i wysłanie do dewelopera (opiekuna) Twojej strony WWW.

  Tworzenie atrakcyjnego katalogu produktów to niezbędny sposób na zaprezentowanie swojej firmy innym i zwiększenie sprzedaży. Tutaj wymienimy 8 bezpłatnych twórców katalogów dla osób fizycznych oraz małych i średnich firm, aby zwiększyć ich działalność. Można je całkowicie bezpłatnie pobrać do tworzenia atrakcyjnych i atrakcyjnych katalogów produktów. Wystarczy spojrzeć i spróbować!

  1 FlipHTML5 – Zdecydowanie polecam

  FlipHTML5 jest doskonałym darmowy twórca katalogu do tworzenia, dystrybucji, śledzenia i zarabiania na niesamowitych katalogach, w tym katalogu tekstyliów, katalogu mebli, katalogu rzemiosła, katalogu biżuterii, katalogu odzieży, katalogu toreb skórzanych i innych.

  Dzięki temu niesamowitemu narzędziu do publikowania katalogów możesz łatwo rozpocząć pracę od zera i animować swoje katalogi za pomocą filmów, zdjęć, plików audio, linków, koszyka na zakupy, kształtów i nie tylko. W międzyczasie Twoje opublikowane katalogi można czytać na wielu platformach, w tym na komputerach i urządzeniach mobilnych. Możesz z łatwością zarządzać swoimi subskrybentami, sprzedawać swoje katalogi cyfrowe i drukowane na platformie internetowej FlipHTML5 i jednocześnie zbierać dane czytelników swoich katalogów.

  Zacznij tworzyć niesamowity katalog cyfrowy za pomocą FlipHTML5

  2 Sprytny Kot

  CleverCat to niezawodna aplikacja do pobrania do tworzenia profesjonalnych katalogów. Możesz zaprojektować swoje szablony katalogów od podstaw lub pobrać je od innych użytkowników. Bardzo wygodne jest szybkie skompletowanie katalogu w kilka godzin.

  3 DiskCatalogMaker

  Możesz przeciągnąć i upuścić ikonę dysku do okna katalogu i opublikować swoją pracę w formatach archiwów Zip, StuffIt, RAR, 7-Zip, tar, gzip, bzip2, CompactPro i LHA, jak chcesz.

  4 KatalogMaker

  CatalogMaker to unikalne rozwiązanie do publikowania katalogów, wykorzystujące moc i elastyczność pakietu MS Office do tworzenia różnych typów katalogów. Jest bardzo wygodny w zarządzaniu zawartością katalogów, publikowaniu katalogów oraz dystrybucji i e-marketingu katalogów.

  5 papryki

  Jest to niesamowite rozwiązanie do publikowania e-katalogów, które umożliwia użytkownikom publikowanie pięknych katalogów i prezentowanie ich na tabletach, smartfonach i w Internecie. Po prostu utwórz wiele katalogów dla pór roku, rynków, walut, dla klientów B2B i targów.

  6 Boxoft Katalog Maker

  Boxoft Catalog Maker pozwala doświadczyć realistycznego efektu przewracania stron i pomaga w szybkim rozpowszechnianiu cyfrowej zawartości katalogów. Możesz je opublikować na 4 różne sposoby: HTML, EXE, ZIP i APP.

  7 Kreator katalogów katalizatorów

  Catalyst Catalog Builder jest przeznaczony do prezentowania produktów w żywym katalogu cyfrowym. Zdumiewa Cię, jak łatwo można budować i aktualizować katalogi w kilka minut, bez znajomości programowania i innych umiejętności zawodowych.

   8 InstaCat Builder

  InstaCat Builder umożliwia tworzenie cyfrowych katalogów z cenami, opisami, zdjęciami i zamówieniami. Dzięki temu bezpłatnemu oprogramowaniu do pobrania możesz utworzyć płytę CD z katalogiem lub opublikować ją w Internecie. W międzyczasie przeglądarka katalogu umożliwia przeglądanie katalogu na płycie CD.

  Podsumowując, powyższe 8 darmowych programów katalogowych zasługuje na Twoją próbę! Oczywiście zalecamy spróbować PrzerzućHTML5 niewątpliwie za jego niesamowite funkcje. Może nie tylko przekształcić zwykłe katalogi w przerzucające strony katalogi cyfrowe, ale także w niesamowity sposób zarabiać na katalogach. FlipHTML5 pozwala Twoim klientom czytać Twój katalog flip w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ utworzony za jego pomocą katalog jest odpowiedni dla każdego urządzenia. To wspaniałe narzędzie, którego nie można przegapić.

  FlipHTML5 oferuje niesamowite wrażenia z czytania katalogu

  Przykład animowanego katalogu

  Zacznij tworzyć niesamowity katalog cyfrowy

  Czy wiesz, że drukowany przekaz ma dużo większą moc niż cyfrowy? Zgodnie z badaniami kanadyjskiej poczty komunikat przekazany na wydrukach jest aż o 75% lepiej zapamiętywana niż cyfrowy. Wzrasta liczba zapamiętanych szczegółów, częściej też skłania odbiorców do dokonania zakupu. Przewagę fizycznych nośników wykazały też badania agencji Millward Brown. Za pomocą rezonansu magnetycznego pokazano, że treści na papierze silniej pobudzają mózg i aktywują połączenia nerwowe związane z pamięcią przestrzenną. Przekaz na papierze angażuje zmysły, pozostawia trwały ślad pamięciowy i zwiększa zaufanie do odbieranej treści. Warto wykorzystać jego siłę, wplatając w nią opowieść o marce.

  Drukowany katalog buduje wiarygodność i zaufanie, otwierając przed klientem świat danej marki. Katalogi uzupełniają działania w różnych kanałach — prezentują, opowiadają i zachęcają do zakupu. Wspierają działania marketingowe i stojące za nimi strategie.

  Ekskluzywne, dobrze wydrukowane katalogi są nośnikiem reklamowym, na który stawiają największe firmy. Wyczekiwanymi publikacjami są np. katalogi dużych firm meblarskich, trendbooki lub magazyny tematyczne. Po broszury reklamowe chętnie sięgają galerie, artyści i organizatorzy dużych wydarzeń kulturalnych. Katalogi w formie magazynów są też chętnie rozdawane — w siedzibie firmy lub jako gratis do zamówienia online.

  • Katalogi informacyjne prezentują firmę, opowiadają o jej historii, wartościach i ludziach. Wybierz je, jeśli zależy Ci na zwiększeniu świadomości i wiarygodności marki.
  • Katalogi promocyjne prezentują produkty i usługi — w różnych kontekstach. Ich głównym celem jest wspieranie sprzedaży i rozbudzanie potrzeby zakupowej. Prezentując usługi lub produkty, nie zapomnij o zachęceniu czytelnika do kontaktu, odwiedzenia sklepu, biura lub strony internetowej (np. dodając kody QR).
  • Katalogi tematyczne, magazyny i trendbooki obrazują serię lub segment produktów i usług. Wizualizują, inspirują i kreują potrzeby konsumenckie. Dobrze zaprojektowane i wykonane są bardzo cenione przez odbiorców. Trendbooki wspierają wizerunek eksperta, partnera i kreatora trendów.

  Katalogi wyrażają osobowość marki w dopasowanej formie. Budują wiarygodność i prestiż firm — zarówno tych działających online, jak i offline. Katalogi uzupełnią i zaprezentują ofertę w efektownej, przejrzystej — i co najważniejsze — namacalnej formie.

  Można je oferować w siedzibie firmy, lub przekazać przedstawicielom handlowym. Katalogi reklamowe wspierają e-commerce, dołączane do przesyłek bezpośrednich będą cenną wartością dodaną. Prestiżowe, dobrze wydane katalogi reklamowe budują pozytywne doświadczenia — inspirują, prezentują i oferują unikalną, dopasowaną do odbiorców treść.

  Niezależnie od specyfiki firmy – katalogi i broszury reklamowe pokażą ją z najlepszej strony. Największe firmy znają ich potencjał, dlatego od lat tworzą kolejne wydania. Katalog reklamowy to przestrzeń do twórczej prezentacji oferty produktowej, inspirowania i wyznaczania trendów.

  Katalogi są zamawiane do prestiżowych trendbooków, magazynów modowych i fotograficznych. Ciekawie zaprojektowane katalogi reklamowe od lat sprawdzają się podczas promocji dóbr luksusowych i prezentacji oferty dla marek premium. Z katalogów chętnie korzystają także np. biura turystyczne, sklepy internetowe, graficy i marketerzy.

  Stwórz spójny projekt – od grafiki po fonty i treść – a nam zostaw resztę. Możesz liczyć na imponującą jakość druku i precyzyjne wykończenie. Tworząc katalogi, łączymy nowoczesne linie produkcyjne z precyzją ludzkich rąk – wszystko po to, aby stworzyć broszury reklamowe, z których zarówno Ty, jak i my – będziemy dumni. Skontaktuj się z nami i porozmawiamy o tym, co możemy razem zrobić — zadzwoń (+48 222 111 222), odezwij się na czacie lub napisz na kontakt@drukomat. pl.

  U nas wydrukujesz zarówno katalogi klejone, jak i foldery szyte i spiralowane. Każdy z nich możesz dopasować do swoich potrzeb — wybrać format, podłoże i uszlachetnienie. Czym się wyróżniają poszczególne typy katalogów?

  Wybierz katalogi klejone, jeśli zależy Ci na doskonałym efekcie i sporej objętości. Zarówno do druku regularnego, jak i akcydensowego. Pamiętaj, że ich produkcja wymaga kilku dni.

 • Druk od 5 szt.
 • 8 formatów (pion, poziom, kwadrat, DL)
 • Od 48 aż do 256 stron + okładka
 • Grzbiet katalogu nawet do 50 mm
 • Trwałe klejenie PURv
 • Zamów z wyprzedzeniem (klej musi wyschnąć)
 • Sprawdzą się jako trendbook, katalog jubileuszowy lub produktowy
 • Możliwe uszlachetnienie okładki — folią mat/połysk/soft touch + lakierem wybiórczym UV
 • Katalogi szyte są efektowne i ekonomiczne — idealne do mniej obszernych publikacji lub materiałów szkoleniowych. Szybka realizacja.

 • Szybka realizacja
 • 8 formatów (pion, poziom, DL, kwadrat)
 • Od 4 do 56 stron + okładka
 • Zszywki płaskie lub oczkowe
 • Możliwość dziurkowania (by wpiąć do segregatora)
 • Katalogi spiralowane sprawdzą się przy druku wyższych nakładów. Sprawdzą się do druku folderów, przewodników lub instrukcji.

 • Druk od 50 szt.
 • Od 8 do 56 stron + okładka
 • Doskonałe do druku wysokonakładowego — np. przewodników lub instrukcji
 • Łatwe przeglądanie stron, możliwość rozłożenia na płasko
 • 3 kolory spirali do wyboru
 • Katalogi – spełniaj cele w oryginalny sposób

  Szlachetny wygląd i funkcjonalność. Katalogi reklamowe są wykorzystywane zarówno przez freelancerów, globalne organizacje, jak i lokalne firmy. Chcesz zaprezentować swoje portfolio? Planujesz podsumować event ze zdjęciami i relacją z wydarzenia? Zbliża się ważna rocznica i chcesz podzielić się wspomnieniami? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel – z nami go spełnisz!

  Jaką wybrać okładkę katalogu?

  Okładka katalogu to pierwszy krok do zaintrygowania odbiorców. Oferujemy różne warianty okładek – tak, aby ułatwić Ci przyciągnięcie uwagi klientów. Okładkę wykonujemy w wielu wariantach, na podłożach:

 • kreda połysk lub mat (gramatura od 130 g do 350 g)
 • papier Kraftliner (250 g) w ekologicznym stylu
 • ozdobny papier Woodstock Betulla (285 g)
 • offset (90 g - 240 g)
 • Chcesz więcej? Pokryjemy okładkę katalogu elegancką folią matową, soft touch lub błyszczącą. Chcesz podkreślić detale, logo lub swój claim? Wyeksponuj je, dzięki lakierowi wybiórczemu UV. Chcesz jeszcze więcej? Napisz do nas i zamów niestandardowe rodzaje katalogów – kontakt@drukomat.

  Na czym wydrukować wnętrze katalogu?

  Wnętrze katalogu pokaże Twoje mocne strony. Wydrukujemy je na podłożu offsetowym lub kredowym w wersji błyszczącej, lub matowej.

  Papier offsetowy jest matowe, dobrze chłonie farbę i można po nim pisać. Najlepiej sprawdza się w przypadku druku katalogów produktowych, broszur informacyjnych i ofertowych.

  Katalogi na powlekanym podłożu kredowym wyróżniają się intensywnymi kolorami i gładką, przyjemną w dotyku, powierzchnią. Katalogi na papierze powlekanym sprawdzą się jako trendbooki, prezentacje firmy, katalogi pamiątkowe lub portfolio.

  Druk katalogów reklamowych

  U nas wydrukujesz katalogi reklamowe w najpopularniejszych formatach. Jesteśmy otwarci też na zamówienia niestandardowe. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Możemy dopasować liczbę stron katalogu do Twoich oczekiwań – tak, aby najlepiej zaprezentować firmę, produkty lub usługi.
 • Chcesz wydrukować katalog na innym podłożu? Wybieraj spośród wielu rodzajów papieru – tak na okładkę, jak i wnętrze. W standardzie dajemy Ci dostęp do szerokiej gamy surowców (od papieru ozdobnego Woodstock Betulla, po Kraft). Chcesz więcej? W ofercie niestandardowej możemy drukować na wielu innych podłożach.
 • Drukując katalogi reklamowe, wykorzystujemy najlepsze maszyny do druku cyfrowego i offsetowego.
 • Nasze katalogi są precyzyjnie wykończone i nasycone kolorami.
 • Chcesz zamówić własny format katalogu? Możemy zastosować indywidualne docięcia, które sprawią, że Twój katalog będzie się wyróżniał na tle innych.
 • Nie boimy się niestandardowych rozwiązań także w przypadku uszlachetniania katalogów – daj znać, jakie uszlachetnienie okładki lub wnętrza Cię interesuje, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.
 • Potrzebujesz indywidualnego podejścia do swojego projektu? Skontaktuj się z nami – jest duża szansa, że wspólnie stworzymy katalog idealny!
 • Zastosowanie katalogów drukowanych

  Szukasz inspiracji? Z chęcią podpowiemy Ci różne zastosowania i rodzaje katalogów. Czy wiesz, że katalogi możesz wykorzystać jako oferty handlowe, magazyny, raporty, foldery do prezentacji usług lub jako trendbook?

  Katalogi szyte

  U nas zamówisz katalogi zeszytowe, poczynając od niewielkiej liczby stron, a na obszernych katalogach kończąc (standardowo od 4 do 56 stron + okładka). Jeśli szukasz katalogu do prezentacji oferty, sprawdź katalogi ze zszywkami oczkowymi, które można wpiąć do segregatora. Katalogi szyte są dostępne w 8 najpopularniejszych formatach. Możesz je zamawiać już od 5 sztuk?

  Elegancka, książkowa oprawa doskonale zaprezentuje firmę – jej historię i misję. Katalogi szyte i spiralowane przydają się do prezentacji oferty promocyjnej i nowości produktowych. Katalogi reklamowe sprawdzają się jako prezentacja oferty handlowej. Wybierają je zarówno duże firmy samochodowe i meblowe, jak i te z przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego. W katalogach opisywane są produkty, usługi, a także ich zastosowanie. Chcesz inspirować, wyznaczać trendy i pokazywać ciekawe zastosowanie produktów? Wydrukuj modny magazyn i katalog, który będzie rozchwytywany. To co, działamy?

  Katalogi szyte – tanie i efektowne

  Katalogi szyte łączą dużą wytrzymałość z bardzo korzystną ceną. Oprawa zeszytowa pozwala rozłożyć katalogi na płasko – co ułatwia przeglądanie treści. Ten katalog najlepiej nadaje się do małych i średnich prezentacji. Katalogi w oprawie szytej sprawdzą się np. jako instrukcje, foldery produktowe, gazetki promocyjne lub broszury informacyjne. Katalogi zeszytowe będą świetnym uzupełnieniem prezentacji firmy lub teczki ofertowej. Stwórz własny katalog z szytym wykończeniem i zaprezentuj swoje najlepsze strony.

  Katalogi klejone

  Szukasz eleganckich katalogów reklamowych, które zostaną w pamięci na długo? Sprawdź katalogi w oprawie klejonej, które pomieszczą wszystkie Twoje pomysły. Wybierz klejony katalog reklamowy, jeśli potrzebujesz obszernej prezentacji oferty, firmy lub księgi znaku. Standardowo drukujemy katalogi w 8 najpopularniejszych formatach, jesteśmy jednak otwarci także na zamówienia niestandardowe.

  Katalogi klejone — perfekcyjne wykończenie

  Katalogi w książkowej oprawie wyglądają prestiżowo. Oferujemy oprawę książkową i najlepsze dostępne na rynku łączenie elastycznym i bardzo trwałym klejem. Katalogi klejone PUR to wybór dla tych, którym zależy na eleganckich publikacjach – np. książek pamiątkowych, przewodników, portfolio prac lub modnych magazynów. Chcesz więcej? Podkręć swój projekt, uszlachetniając okładkę – folią (matową, błyszczącą lub soft touch), a także lakierem wybiórczym UV.

  Katalogi spiralowane

  Katalogi spiralowane umożliwiają wygodne przeglądanie stron i rozłożenie ich na płasko. Katalogi ze spiralą świetnie nadają się do małych i średnich publikacji (w standardzie już od 8 do 56 stron + okładka). Standardowo są dostępne w 6 formatach. Wolisz spiralę białą, czarną czy srebrną?

  Jakie jest zastosowanie katalogów spiralowanych? Możesz je wykorzystać do druku poradników kucharskich, atlasów samochodowych, albumów ze zdjęciami, menu, przewodników lub instrukcji. Często są wybierane także do druku prezentacji ofertowych, materiałów szkoleniowych, notatników lub broszur reklamowych.

  Katalogi spiralowane – delikatność w profesjonalnej oprawie

  Katalog spiralowany możemy wydrukować na eleganckim podłożu kredowym – w macie lub połysku (130-350 g). Dobierz najlepszy kolor spirali, format i podłoże. Chcesz więcej? Wybierz dedykowane uszlachetnienie okładki folią oraz lakierem wybiórczym UV. Zależy Ci na nieszablonowym katalogu? Skorzystaj z zamówień niestandardowych – gdzie możesz np. wybrać okładkę na papierze syntetycznym, ozdobnym lub przezroczystym. Chętnie zrealizujemy nawet najbardziej kreatywne projekty katalogów firmowych. Skontaktuj się z nami: kontakt@drukomat.

  Katalog produktów Frigidaire Ffc13c4aw2

  Bezpośredni link do pobrania Katalog produktów Frigidaire Ffc13c4aw2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Katalog produktów Frigidaire Ffc13c4aw2