Ogólna instrukcja instalacji Frigidaire Fdb130rg

Instalacja lodówki Frigidaire Fdb130rg jest prosta i szybka. Najpierw należy zamontować metalowe nóżki lodówki, aby ją unieść. Następnie, za pomocą śrubokręta, wykręć z zamka zamek lodówki, aby zamontować uszczelkę lodówki. Następnie, zamontuj poduszki lodówki, aby zamontować lodówkę powyżej poziomu podłogi. Po zamontowaniu poduszek należy przymocować dolne drzwiczki lodówki, aby je zamknąć. Ostatnim krokiem jest podłączenie lodówki do zasilania i uruchomienie jej, aby rozpocząć proces chłodzenia.

Ostatnia aktualizacja: Ogólna instrukcja instalacji Frigidaire Fdb130rg

Kontakt:

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ "STRAŻAK"

ul. Szosa Chełmińska 167-167a, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30

tel. kom. 603-352-351, 690-509-128
tel. 56 655-22-05, 56 621-06-35

1. Zasady budowy, działania oraz warunki techniczne obsługi urządzeń, instalacji i sieci

1. 1 Ogólna charakterystyka przepisów i norm dotyczących budowy urządzeń, instalacji

i sieci elektroenergetycznych.

1. 2 Zasady budowy i działania urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych:

a) urządzeń, maszyn elektrycznych,

b) układy sieciowe,

c) sieci (linie) kablowe, napowietrzne. 3. Parametry techniczne eksploatowanych urządzeń (typ, rodzaj, moc, napięcie itp. ). 4. Dobór urządzeń, aparatury i osprzętu do warunków środowiskowych. Stopnie ochrony –zapewniane przez obudowy. 5. Zasady wyposażania urządzeń w aparaturę kontrolno-pomiarową, regulacyjną, automatykę oraz zabezpieczenia. Rodzaje

i rola zabezpieczeń. 6. Ochrona przeciwporażeniowa – techniczne środki ochrony. Ochrona przed dotykiem bezpośrednim. Ochrona przy

uszkodzeniu. Napięcia bezpieczne. Klasy ochronności urządzeń. 7. Ochrona przed przepięciami atmosferycznymi i łączeniowymi. 8. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną. 9. Urządzenia i instalacje elektryczne w obszarach (strefach) zagrożenia wybuchem.

2. Zasady eksploatacji oraz instrukcje eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci

2. 1. Znajomość instrukcji eksploatacji w zakresie wykonywanych czynności. 2. Czynności związane z uruchamianiem, obsługą w czasie normalnej pracy i zatrzymaniem urządzenia

elektroenergetycznego. Zasady postępowania w razie awarii oraz zakłóceń w pracy urządzenia. Terminy i zakresy przeprowadzania oględzin, przeglądów, remontów oraz prób i pomiarów. Wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych dla danego rodzaju urządzeń

energetycznych, oraz wymagania kwalifikacyjne osób zajmujących się eksploatacją danego urządzenia. Zasady uruchamiania lub nakaz zatrzymania pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Zasady odstawienia urządzeń i instalacji z ruchu.

3. Zasady i warunki wykonywania prac kontrolno - pomiarowych i montażowych

3. Przygotowanie i przeprowadzanie prac kontrolno pomiarowych. Zasady i warunki wykonywania pomiarów eksploatacyjnych w zakresie:

podstawowych wielkości elektrycznych: prądu, napięcia i rezystancji,

poboru mocy, zużycia energii elektrycznej i współczynnika mocy,

skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,

ochrony odgromowej sieci, budynków i budowli.

3. Zasady i metody wykonywania badań poszczególnych rodzajów urządzeń elektrycznych.. Badania i pomiary (odbiorcze,

okresowe) jako ocena stanu technicznego urządzeń, instalacji i sieci:

Pomiary rezystancji izolacji.

Pomiar impedancji pętli zwarciowej.

Pomiary rezystancji uziemień. Metody badań i charakterystyka przyrządów pomiarowych – znaczenie zakresu pomiarowego. Sporządzenie protokołu z badań i pomiarów. Zasady i warunki wykonywania prac montażowych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

4. Zasady i wymagania bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej oraz umiejętności udzielania pierwszej

pomocy

4. Obowiązki pracowników w zakresie BHP. Znajomość zagrożeń występujących na stanowisku pracy.

Firma Proel posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000

PROEL to firma projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne. System cyfrowy PROEL stał się standardem i jest cały czas rozwijany. Jest niekwestionowanym liderem dwuprzewodowych systemów cyfrowych, które produkuje od początku swojej działalności. Produkty podążają za trendami we wzornictwie przemysłowym oraz w technologii elektronicznej.

Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.


Zapraszamy chętnych do zdobycia licencji pilota.

W certyfikowanej szkole PP-AERO możesz zacząć swoja przygodą z lotnictwem, uzyskując pierwszy stopień wtajemniczenia - licencję PPL(A). Oferujemy także dalsze szkolenia - licencję zawodową CPL(A) oraz szereg innych uprawnień.

© 2023 - PROEL Sp. J. | domofony cyfrowe, systemy domofonowe, wideodomofony.
Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Dla uzyskania wiążących informacji handlowych prosimy o kontakt z działem sprzedaży naszej firmy.

Ogólna instrukcja instalacji Frigidaire Fdb130rg

Bezpośredni link do pobrania Ogólna instrukcja instalacji Frigidaire Fdb130rg

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ogólna instrukcja instalacji Frigidaire Fdb130rg