Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr

Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr jest kompendiumem instrukcji i porad dotyczących instalacji, konfiguracji i konserwacji ekspresu do kawy Calflex Carimali 21268 Ao Cr. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa, przygotowania i instalacji, a także wskazówki dotyczące codziennego użytkowania, konserwacji i naprawy ekspresu. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci zainstalować, skonfigurować i używać ekspresu bezpiecznie i bezproblemowo. Instrukcje są napisane w języku łatwym do zrozumienia i łatwym do wykonania, aby ułatwić Ci obsługę ekspresu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr

W pełni automatyczny ekspres do kawy

?

Info

-

Info

Tak

Info

?

2

Info

15, 0 bar

Konserwacja i pielęgnacja

?

Opcje gastronomiczne i samoobsługowe

Thermoblock

Info

1 Mechanizm szlifowania stożkowego

Info

220 V / 1400 W

Info

50 Puchary

Info

Info

14, 0 kg

Info

511x303x582mm

Info

Zbiornik na wodę (1800 ml)

Info

Czarny błyszczący

Info

W pełni automatyczny ekspres do kawy

?

Info

-

Info

?

?

Konserwacja i pielęgnacja

?

Opcje gastronomiczne i samoobsługowe

nie zintegrowany

Info

Info

Przeczytaj poniższe warunki.

Przed skorzystaniem z usługi pobierania podręczników instalacji w tej witrynie należy zaakceptować Warunki korzystania.

Warunki korzystania

Prawa autorskie do podręczników instalacji dostępnych w tej witrynie należą do firmy Clarion Co., Ltd. Nieautoryzowane rozpowszechnianie zawartości, w całości lub w części, jest zabronione przez prawo. Można jednak wydrukować kopię do użytku własnego, niekomercyjnego.

Wykaz błędów i inne podobne materiały są niekiedy dostarczane w pakowaniu z produktem jako uzupełnienia podręcznika instalacji, ale nie wszystkie takie materiały są dostępne w tej witrynie.Ogólnie podręczniki instalacji udostępniane w tej witrynie są w wersjach z momentu rozpoczęcia sprzedaży danego produktu. Treść podręczników instalacji może zmienić się bez powiadomienia w przypadku zmian w specyfikacjach produktów lub w przepisach. Treść ta może być niezgodna z produktem lub podręcznikiem instalacji posiadanym przez użytkownika. W przypadku niezgodności między specyfikacją posiadanego produktu a podręcznikiem instalacji dostępnym w tej witrynie lub w razie pytań dotyczących zawartości tej witryny należy kontaktować się z obsługą klienta.Ponadto w przypadku wprowadzenia poprawek w podręczniku instalacji dołączonym do produktu wersja zmieniona może zostać opublikowana w tej witrynie bez powiadomienia. Jednak podręczniki instalacji dostępne w tej witrynie nie są aktualizowane po każdym wprowadzeniu zmiany w podręcznikach dostarczanych z produktami.Modele wymienione w podręcznikach instalacji dostępnych w tej witrynie mogą nie być dostępne w sprzedaży z powodu zaprzestania produkcji lub z innych przyczyn.Ta witryna nie zawiera podręczników instalacji wszystkich produktów sprzedawanych przez firmę Clarion. Jeśli nie można znaleźć odpowiedniego podręcznika instalacji, należy skontaktować się z obsługą klienta, aby go zakupić. W niektórych przypadkach zakup podręcznika instalacji bywa niemożliwy z powodu zaprzestania produkcji lub z innych przyczyn.Podręczniki instalacji mają służyć klientom, którzy kupili produkty firmy Clarion, i w ich treści zakłada się, że produkt został już kupiony. W niektórych przypadkach firma Clarion może nie być w stanie udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące tych podręczników instalacji klientom, którzy nie kupili produktów.Firma Clarion nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania lub niemożności używania usług w tej witrynie (w tym szkody wynikłe z uszkodzenia danych, zaprzestania świadczenia usług, utraty informacji dotyczących sprzedaży itp. ), nawet jeśli z wyprzedzeniem poinformowano, że mogą wystąpić takie szkody lub roszczenia podmiotów zewnętrznych.Świadczenie usług może zostać przerwane i warunki mogą się zmienić bez powiadomienia.

Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji Calflex Carimali 21268 Ao Cr