Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2

Dewalt Dcf887m2 to wytrzymała, wszechstronna wkrętarka akumulatorowa. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy XR i technologię DEWALT XR Li-Ion, która zapewnia moc i długi czas działania. Przełącznik zmiany kierunku obrotów umożliwia szybką zmianę kierunku obrotów, co pozwala na precyzyjne wkręcanie i wykręcanie. Posiada też funkcję udaru, która ułatwia wkręcanie w twarde materiały i zapobiega przegrzewaniu się narzędzia. Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2 zawiera szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa, instalacji, funkcji i obsługi narzędzia. Instrukcje są czytelne i łatwe do zrozumienia, a ilustracje pomagają w szybszym przyswojeniu informacji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    TytułOpisData wydania
    (Wersja)
    Plik
    (Rozmiar)

    Przewodnik Bezpieczeństwa Produktu

    Instrukcje bezpieczeństwa, z którymi należy się zapoznać przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia lub podjęciem prac konserwacyjnych.

    01/03/2021
    (B)
    Pobierz
    (0. 34MB)

    Podręcznik szybkiej obsługi

    Zawiera informacje o instalowaniu produktu.

    18/02/2020
    (A)
    Pobierz
    (1. 99MB)

    Przewodnik wymiany jednostki bębna

    Aby dowiedzieć się jak wymienić jednostkę bębna.

    17/08/2017
    (0)

    Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

    Podręcznik użytkownika

    TytułOpisData wydania
    (Wersja)Plik
    (Rozmiar)

    Podstawowy Podręcznik Użytkownika

    01/05/2015
    (A)
    Pobierz
    (4. 05MB)

    Rozszerzony Podręcznik Użytkownika

    12/02/2015
    (0)
    Pobierz
    (1. 29MB)

    Podręczniki oprogramowania i obsługi dla sieci

    02/03/2015
    (0)
    Widok
    (-)

    Podręcznik Instalacji

    Przewodnik Bezpieczeństwa Produktu

    03/04/2015
    (0)
    Pobierz
    (0. 56MB)

    Podręcznik szybkiej obsługi

    Pobierz
    (2. 93MB)

    Przewodnik funkcji dodatkowych

    Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Urządzenia Apple
    (Angielski)

    29/09/2016
    (B)

    Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™
    (Angielski)

    23/06/2015
    (A)

    Przewodnik Przenośnego Drukowania/Skanowania dla Brother iPrint&Scan - Android™ (HTML)
    (Angielski)

    Widok
    (-)

    Brother Image Viewer Guide for Android™
    (Angielski)

    10/05/2012
    (0)

    Instrukcja Uniwersalnego Sterownika Drukarki

    02/09/2014
    (B)

    Dokumenty prawne

    Deklaracja zgodności

    13/06/2017
    (10)

    Rozporządzenie Komisji (UE) NR 801/2013
    (Angielski)

    14/10/2016
    (C)

    Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

    Powiązane łącza

    Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2

    Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i obsługi Dewalt Dcf887m2