Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800

Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800 jest przydatnym narzędziem, które pomaga użytkownikom w zrozumieniu, jak działa system Beko. Podręcznik zawiera wiele informacji na temat działania systemu, w tym instrukcje dotyczące konfigurowania, instalowania, aktualizowania i korzystania z systemu Beko. Podręcznik zawiera również informacje na temat zabezpieczeń, wsparcia technicznego i innych funkcji systemu Beko. Dzięki podręcznikowi przeglądowemu użytkownicy systemu Beko będą w stanie zarządzać swoim systemem z większą łatwością i wydajnością.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800

Produkt został dodany do listy życzeń.

Produkt został usunięty z listy życzeń.

Lista życzeń jest pełna. Usuń produkty, aby dodać więcej.

Are you sure you want to clear your wishlist?

Można porównywać produkty tylko z tej samej kategorii.

Dodano element do porównania. Kontynuuj!

Usunięto element z listy porównawczej.

Lista porównawcza jest pełna!

Na liście znajduje się tylko 1 produkt. Dodaj więcej produktów, aby móc je porównać.

Wybierz idealne urządzenie

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

  • ChłodnictwoChłodziarki
  • ZamrażarkiChłodziarko-zamrażarkiChłodziarki do zabudowyChłodziarko-zamrażarki do zabudowy
GotowanieKuchnie wolnostojącePiekarniki do zabudowySzuflady grzewczeMikrofale do zabudowyMikrofale wolnostojącePłyty do zabudowyOkapy do zabudowyZestaw do zabudowyZmywanieZmywarki wolnostojąceZmywarki do zabudowyMałe AGDEkspresy do kawyCzajnikiWyciskarkiBlenderyMikseryTostery i OpiekaczePralkiPralki wolnostojącePralki do zabudowyPralko-suszarkiWolnostojące pralko suszarkiPralko suszarki do zabudowySuszarki automatyczneŻelazkaŻelazka paroweStacje parowePranieCzyste powietrzeOczyszczacze powietrzaOdkurzaczeAutomatyczne roboty odkurzająceOdkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze tradycyjneUrządzenia do dezynfekcjiUrządzenie UVC do dezynfekcjiO firmie Beko

O nas

Kariera

Dla akcjonariuszy

Partnerstwa

Strategia podatkowa

B2B - InwestycjePomoc technicznaBlogPromocje

Znajdź sprzedawcę detalicznego

Produkty - Funkcje i Innowacje.

Technologia HarvestFresh™

Pełnia witamin zachowana na dłużej, dzięki innowacyjnej technologii 3 kolorów, które imitują 24-godzinny cykl słońca w lodówkach. 

Wiele funkcji gotowania, które ułatwiają zdrowe życie

Funkcje zmywarki, które zaoszczędzą Twój czas.

Doskonałe funkcje piorące, które ułatwiają życie

Zapewniające świeżość funkcje okapu, które ułatwiają życie

Zmywarki jako urządzenia, które, jak zresztą każdy sprzęt, może czasem się popsuć. To zaś może stać się prawdziwym utrapieniem szczególnie dla zapracowanej rodziny. Istnieją jednak awarie zmywarki, do których nie trzeba wzywać specjalisty. Poniższy artykuł przedstawia kilka często pojawiających się błędów. Najczęstszym powodem wszelkich awarii jest zanieczyszczenie poszczególnych podzespołów.

Wśród wielu błędów znajdują się trzy podstawowe, które warto poznać, by być bardziej świadomym użytkownikiem. Są to błędy: E01, E02 oraz E03.

Zmywarka Beko błąd e01

Zmywarka Beko wyświetla błąd e01 – co to znaczy? Przy tej awarii można być pewnym, że szwankuje regulacja poziomu wody lub następuje niekontrolowany wyciek.

E01 oznacza, że czujnik poziomu wody wykrywa wewnętrzny wyciek, który uruchamia tak zwany przełącznik pływakowy. Na tego rodzaju defekt jest prosta rada.

Kiedy przechyli się maszynę, można zdiagnozować, czy wewnątrz urządzenia stoi woda. Jedyne, co musisz zrobić, to wyciągnąć zmywarkę, odłączyć ją od prądu, położyć duży ręcznik lub koc pod jej tyłem, a następnie odchylić go do tyłu. Spowoduje to odpompowanie wody i pozwoli na ponowne użycie zmywarki. Następnie należy uruchomić pusty cykl po wykonaniu tej czynności, ponieważ jeśli błąd wystąpi ponownie, trzeba będzie powtórzyć proces, a potem usunąć panele boczne i poszukać ewentualnego wycieku.

Zmywarka beko prosmart Inventer błąd e1 to także niewłaściwy odczyt wody spowodowany blokadą jakiegoś elementu, np. przełącznika pływakowego. W wyniku przepełnienia wodą w zmywarce Beko i wygląda na to, że przełącznik pływakowy utknął w pozycji pionowej. Aby rozwiązać ten problem, wykonaj opisane wcześniej czynności (odłącz zmywarkę, a następnie wyciągnij urządzenie i przechyl je do tyłu do około 45 stopni), ponieważ pozwala to na spuszczenie nadmiaru wody i resetuje — czyli przywraca do pozycji wyjściowej — przełącznik pływakowy. Jeśli już to wszystko zrobiłeś, a problem nadal występuje, zdejmij górny i prawy panel boczny i całkowicie wyczyść pompę spustową i wąż. Po wykonaniu tej czynności podłącz urządzenie z powrotem.

Zmywarka beko błąd e01 – jak go usunąć?

Wykonaj poniższe czynności:

  • anuluj bieżący program
  • wyczyść pompę spustową 
  • przechyl zmywarkę 
  • włącz zmywarkę ponownie.

Zmywarka beko błąd er1 – czy oznacza to samo co błąd e01?

Wyświetlający się w zmywarce beko błąd er1 dotyczy pompy i w zasadzie można go utożsamiać z problemami obejmującymi również błąd e01. Niemniej jednak pojawienie się komunikatu er1 może kierować uwagę użytkownika na pompę odpływu — zapewne zmywarka będzie myła naczynia, jednak później całość pozostałej, brudnej wody trzeba będzie odpompować ręcznie. Użytkownicy, którzy spotkali się z tym błędem, radzili sobie wyciągając nadmiar wody gąbką.

Rozwiązaniem problemu powinno być sprawdzenie stanu pompy lub całego systemu odpływu wody. Być może doszło do awarii programatora. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się o pomoc do fachowca. Sprawdź, jakie naprawy obejmuje gwarancja — jeśli jej nie przedłużałeś i tak powinna umożliwiać ci darmową naprawę niektórych usterek dwa lata od dokonania zakupu — o ile oczywiście posiadasz paragon lub fakturę na szwankującą zmywarkę.

Zmywarka beko błąd e02 – co oznacza i jak go usunąć?

W zmywarce beko błąd E02 to prawdopodobnie usterka wlotu wody. Według instrukcji serwisowej woda wprowadzana do maszyny jest monitorowana za pomocą systemu licznika wody (przepływomierza). Podczas kroku „Wlot wody”, jeśli elektronika nie wykryje żadnych impulsów, nie odnotowuje stanu wody. Zmywarka czeka, aż zostanie wykryty sygnał wodny. W razie wykrycia go urządzenie będzie kontynuować normalną pracę. 

Przyczyną tej usterki może być nieprawidłowe działanie zaworu wlotowego wody, ewentualnie jej niewystarczający nacisk. Może także chodzić o wadliwą elektronikę. Więc w zasadzie musisz sprawdzić dopływ wody do zmywarki, a następnie sprawdzić zawór wlotowy wody i zobaczyć, co znajdziesz. W zmywarce beko błąd e02 usunąć można samodzielnie, jednak przy nawracającym procesie lepiej poradzić się specjalisty.

Zmywarka beko błąd e03 – co oznacza kod i jak usunąć usterkę?

Każda zmywarka wyposażona jest w wewnętrzną grzałkę, która podwyższa temperaturę wody myjącej naczynia. To właśnie ciepła woda w połączeniu z detergentem w postaci kostki, myje, nabłyszcza oraz suszy naczynia. Umieszczona w zmywarce grzałka sprawia też, że sprzęt nie musi być podłączony bezpośrednio do źródła ciepłej wody. 

Kod błędu e03 jest związany z grzejnikiem w zmywarce, jednak oznacza to, że istnieje problem ze stałym strumieniem ciepła. Aby błąd został naprawiony wezwij specjalistę, by zbadał przekaźnik płytki sterującej dla grzejnika oraz wykonał pełną diagnostykę sprzętu. Naprawa tego błędu „na własną rękę” może skutkować uszkodzeniem niektórych podzespołów.

Kod E03 w zmywarce beko może wskazywać także na długi czas podgrzewania wody, bez osiągania pożądanej temperatury, a jak wynika z głównej przyczyny- jest to nieprawidłowe działanie czujnika temperatury lub urządzenia grzewczego.

Ten błąd może mieć różne podłoża: czujnik temperatury, awaria grzałki, wadliwy programator i wiele innych. Ze względu na trudny dostęp oraz kwestie bezpieczeństwa, warto skorzystać z pomocy specjalisty. 

Jakub Nowak

Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

Po zatwierdzeniu przez Beko otrzymasz e-mail który bedzie zawieral nazwe uzytkownika oraz haslo do systemu

Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik przeglądowy systemu Beko 7145844800