Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg

Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg zapewnia użytkownikom przydatne informacje na temat obsługi tego urządzenia. Podręcznik wyjaśnia, jak działa urządzenie oraz jak go używać w sposób wydajny i bezpieczny. Zawiera on również wskazówki dotyczące konserwacji i naprawy, a także informacje na temat dostępnych ustawień i funkcji. Podręcznik został zaprojektowany w sposób ułatwiający korzystanie z urządzenia i zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do informacji potrzebnych do korzystania z urządzenia w sposób wydajny i bezpieczny.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg

Używanie Maca z innymi urządzeniami Apple

Twój Mac idealnie współpracuje z innymi urządzeniami Apple. Używaj iPhone’a jako kamery internetowej swojego Maca, steruj Makiem i iPadem przy użyciu jednej klawiatury i myszy oraz wykonuj inne czynności.

Dowiedz się, jak Mac działa z innymi urządzeniami

Pracuj mądrzej, nie ciężej

Nowe funkcje poczty i wiadomości umożliwiają między innymi planowanie wiadomości email i edytowanie ostatnich wiadomości tekstowych. A Stage Manager utrzymuje uporządkowane okna aplikacji, dzięki czemu można łatwo przełączać się między zadaniami bez utraty skupienia. com/pl-pl/guide/mac-help/mchl4a732a3b/13. 0">Dowiedz się, jak wykonywać więcej zadań na Macu

Kontakt i współpraca

Zacznij współpracować nad projektem bezpośrednio w aplikacji Wiadomości. Zaplanuj wakacje ze znajomymi, udostępniając grupy kart w Safari, a następnie wymieniaj się zdjęciami z całą grupą. com/pl-pl/guide/mac-help/mchl4652e4f1/13. 0">Poznaj sposoby kontaktu i udostępniania

Bezpieczeństwo Maca i danych

Nic nie jest ważniejsze niż ochrona Twojej prywatności i bezpieczeństwo Twoich danych. Mac oferuje narzędzia i aplikacje pozwalające na ochronę Twoich danych oraz komputera — między innymi klucze i funkcję Inteligentne zapobieganie śledzeniu. com/pl-pl/guide/mac-help/mchl0b8771e8/13. 0">Dowiedz się, jak chronić prywatność i bezpieczeństwo swoich danych

Aby przeglądać Podręcznik użytkownika macOS, kliknij w Spis treści na górze strony, albo wpisz wyraz lub frazę w polu wyszukiwania.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, odwiedź witrynę Wsparcia dla systemu macOS.

Ograniczenie liczby znaków:250

Maksymalna liczba znaków to 250.

Dziękujemy za komentarz.

Informujemy, że w pierwszej kolejności będą realizowane wnioski o podręczniki placówek, które nie składały wniosków w latach 2020-2022

Procedura zamawiania podręczników

W celu zamówienia podręczników i pomocy dydaktycznych należy:

1. Zarejestrować szkołę / ośrodek nauczania w bazie danych szkół na stronie ORPEG. Pytania związane z bazą i rejestracją w niej należy przesyłać na adres: podreczniki@orpeg. pl

2. W przypadku gdy placówka jest zarejestrowana w bazie – zaktualizować dane zawarte w ankiecie.

3. Przed przystąpieniem do złożenia wniosku prosimy o zapoznanie się z instrukcją logowania i wypełniania wniosku.

4. Po zalogowaniu na stronie głównej ORPEG proszę wybrać z menu Wsparcie nauczycieli –> Zamawianie podręczników –> Wniosek o podręczniki (menu jest dostępne tylko po zalogowaniu)

5. Wybrać w systemie opcję Nowy wniosek i wypełnić trzy kolejne kroki oraz je zapisać.

6. Przesłać wypełniony wniosek z podpisem dyrektora szkoły i / lub prezesa organizacji polonijnej do urzędu konsularnego RP w celu akceptacji.

7. Zaakceptowany przez Urząd Konsularny RP skan wniosku należy przesłać w wymaganym terminie na adres e-mail: podreczniki@orpeg. pl Nie ma obowiązku przysłania oryginału wniosku pocztą tradycyjną. Składając wniosek Zamawiający zobowiązuje się do przesłania do Ośrodka w ciągu miesiąca od dnia otrzymania przesyłki, zestawienia zawierającego informację o tytule, rodzaju i liczbie otrzymanych sztuk. Zestawienie należy przesłać na adres:  Zamawiający powinien prowadzić ewidencję otrzymanych podręczników i pomocy dydaktycznych.

Termin składania wniosków do wtorku 7 marca 2023 r.

Informujemy, że wnioski przesłane po terminie tj. po 8 marca 2023 r. lub bez akceptacji Urzędu Konsularnego RP nie będą rozpatrywane.

WAŻNE: wnioski mogą składać wyłącznie placówki, które są zarejestrowane w bazie danych szkół i mają zaktualizowaną ankietę.

W przypadku przypadku problemów z wypełnieniem wniosku prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Jędrych, e-mail: magdalena. jedrych@orpeg. pl
tel. kom. +48 662 325 026, tel. stacjonarny +48 22 390 37 34.

Kryteria oceny wniosku:

  • ocenie podlegają pozycje będące podręcznikami lub pomocami dydaktycznymi;
  • pozycje inne niż podręczniki lub pomoce dydaktyczne nie są brane pod uwagę;
  • dostępność zamawianych tytułów na polskim rynku wydawniczym;
  • dostępność wskazanych pozycji, a limitowanych przez wydawcę lub autora;
  • informacja o prowadzonej działalności edukacyjnej Zamawiającego zawartych w ankiecie;
  • liczba uczniów, nauczycieli, oddziałów Zamawiającego w stosunku do liczby i rodzajów zamawianych pozycji,
  • środków finansowych posiadanych przez ORPEG na zakup podręczników i pomocy dydaktycznych.

Ostateczną decyzję o zakupie podręczników i pomocy dydaktycznych dla konkretnych ośrodków nauczania języka polskiego poza granicami kraju podejmuje Dyrektor Ośrodka.

Rozszerzona gwarancja

Sprawdź, jak możesz wydłużyć okres gwarancji dla Twojego urządzenia.

Stały Koszt Naprawy

Szybka i niezawodna naprawa. Z naszą usługą Stały Koszt Naprawy masz pewność, że Twoje urządzenia zostaną naprawione profesjonalnie i skutecznie, z użyciem oryginalnych części zamiennych. Koszt nie przyniesie żadnych niespodzianek.

Dowiedz się więcej

Dlaczego naprawa urządzenia powinna zostać wykonana przez eksperta Electrolux?

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wsparcia Electrolux Ewie06f2omg