Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r

Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r to przydatne narzędzie, które zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Zawiera on instrukcje użytkowania, wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, informacje o gwarancji oraz wszystkie inne informacje, które można przeczytać przed użyciem produktu. Ponadto podręcznik zawiera opis wszystkich funkcji produktu oraz instrukcje krok po kroku, które pomogą użytkownikom szybciej i wygodniej korzystać z produktu. Podręcznik jest przeznaczony do samodzielnego użytkowania, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością zrozumieć, jak używać produktu Black And Decker Bds1616r.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r

BLACK+DECKER Parni čistilec 1600 W BDS1616R

 • Urządzenie do czyszczenia parą Black & Decker BDS1616R-QS jest idealne do gruntownego czyszczenia podłóg, zabijając przy tym 99% bakterii. I to bez użycia detergentów. Mop parowy jest odpowiedni do podłóg z płytek, parkietu i laminatu.

Kod produktu: 5035048643488

Gwarancja: "Door To Door" - 24 miesiące

Klasa:

375, 00 zł

 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

Urządzenie do czyszczenia parą Black & Decker BDS1616R-QS jest idealne do gruntownego czyszczenia podłóg, zabijając przy tym 99% bakterii.

Właściwości:

 • Higienicznie czysta równowaga: eliminuje 99, 9% zarazków i bakterii bez użycia chemicznych środków czyszczących na podłogach
 • Zmienne ustawienie pary: przez pokrętło na uchwycie jest regulowana para
 • Faza rozgrzewania: gotowość do użycia w ciągu maksymalnie 20 sekund
 • System filtrów: Zintegrowany filtr wody przeciw osadom wapiennym
 • Odłączalny, wbudowany w ręcznym oczyszczaczu parowym, łatwy do napełniania zbiornik na wodę
 • Nakładka wielokrotnego użytku Easy Glide™, nadająca się do wielokrotnego prania, wykonana z mikrowłókien, umożliwia głębokie czyszczenie.
 • Pękniecie na obudowie widoczne na załączonych zdjęciach. Zbiornik na wodę jest klejony.

  "Door To Door" - 24 miesiące- Gwarancja udzielana przez sprzedawcęna okres24miesięcy.

  gwarancja: 24 miesiące Door To Door

  Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisugwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, anastępnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywaOutletRTVAGD. pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
  Aby skorzystać z gwarancji door to door:
  - Skontaktuj się z obsługą sklepu.
  - Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
  - Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.


  A. WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
  1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s. c.
  2.MIXRTVAGD s. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów,odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcjiobsługi.
  3. MIXRTVAGD s. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne(materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcyod daty jego sprzedaży.
  4.Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie niedłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanegourządzenia do siedziby spółki.
  5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

  B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
  MIXRTVAGD s. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
  ● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
  ● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
  ● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
  ● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

  C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
  1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
  2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
  4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
  5.Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środkówczyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia,nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środkówchemicznych.
  6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku:zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądźzanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lubniewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia,wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
  7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

  Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

  1.Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jegozgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczyłzamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty zatowar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzeniauszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przezOutletRTVAGD. pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, którydostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datęi godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
  Niezgodny zzamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowiktóry dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportuponosi firma OutletRTVAGD. pl Kiedy towar znajdzie się ponownie wmagazynie firmy OutletRTVAGD. pl zostanie wymieniony na produkt zgodny zzamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na kosztOutletRTVAGD. pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzieniemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD. pl zwróci Kupującemurównowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować innyprodukt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru wczasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępachponiższych.

  2. Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, którydostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru zzamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecnościprzewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosićreklamację drogą mailową.

  3. Reklamacje rozpatrywane są wciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionejreklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny zzamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD. pl. zwróciKupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i możezaoferować inny produkt.

  4. Warunki gwarancji określone sąw zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywaćzgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkieroszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepieOutletRTVAGD lub telefonicznie.

  5. Reklamacje dotycząceuszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczastransportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osobydostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawyproduktu.

  6. W przypadku niezgodności produktów z umowąoraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisamireklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD. pl wSzczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać takżeinformacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniureklamacji.

  7. Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. oochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności zaszkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowysprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od datywydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionymchyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi miećoryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przezOutletRTVAGD. pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedażyproduktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone wzakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych nażyczenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegajązwrotowi.

  8. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługujewobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikachprogramów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnegoopakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta wzamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które zuwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiotulega szybkiemu zepsuciu.

  9. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

  Drogi Użytkowniku,

  klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

  Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

  Nie zgadzam się

Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik z informacjami o produkcie Black And Decker Bds1616r