Przygotowanie do instalacji Epson C11cg06201

Przygotowanie do instalacji Epson C11CG06201 wymaga od użytkownika wykonania wielu czynności. Przede wszystkim musisz zapoznać się z instrukcjami instalacji drukarki i zapoznać się z ich zawartością. Następnie powinieneś zaktualizować oprogramowanie sterowników do najnowszej wersji, aby zapewnić, że wszystkie funkcje drukarki będą działać poprawnie. Następnie należy wybrać odpowiednie miejsce do instalacji drukarki i upewnić się, że jest ono odpowiednio wentylowane. Przed podłączeniem drukarki do komputera należy sprawdzić, czy wszystkie połączenia są właściwie podłączone. Po wszystkim można uruchomić drukarkę i zainstalować oprogramowanie sterowników. Po zakończeniu instalacji można zacząć korzystać z drukarki Epson C11CG06201.

Ostatnia aktualizacja: Przygotowanie do instalacji Epson C11cg06201

W tym artykule opisano sposoby instalowania systemu Windows 11.

Uwaga: Aby można było uaktualnić system do wersji Windows 11, urządzenia muszą spełniać minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Niektóre funkcje systemu Windows 10 nie są dostępne w systemie Windows 11. Wymagania systemowe dotyczące korzystania z niektórych funkcji i aplikacji systemu Windows 11 przekraczają minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Odkryj specyfikacje, funkcje i wymagania dotyczące komputera dla systemu Windows 11

Przed rozpoczęciem

Upewnij się, że urządzenie, na którym chcesz zainstalować system Windows 11, spełnia minimalne wymagania systemowe. Jeśli na urządzeniu jest obecnie uruchomiony system Windows 10, zalecamy sprawdzenie minimalnych wymagań systemowych przy użyciu aplikacji PC Health Check. Nie zalecamy instalowania systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia wymagań. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Aktualizacja systemu Windows w ustawieniach (zalecane)

Jeśli przeprowadzasz uaktualnienie z systemu Windows 10, zalecamy zaczekać na powiadomienie od usługi Aktualizacja systemu Windows, że uaktualnienie jest gotowe dla Twojego urządzenia. Aby sprawdzić, czy system Windows 11 jest gotowy dla Twojego urządzenia, wybierz pozycję Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update > Sprawdź aktualizacje.

W przypadku znanych problemów, które mogą mieć wpływ na urządzenie, możesz również sprawdzić Centrum kondycji wydania systemu Windows.

Inne sposoby instalowania systemu Windows 11 (niezalecane) 

Użyj uaktualnienie za pomocą Asystenta instalacji

Zalecamy zaczekanie, aż urządzenie otrzyma ofertę uaktualnienia do systemu Windows 11 przed użyciem Asystenta instalacji. Gdy wszystko będzie gotowe, możesz go znaleźć na stronie pobierania oprogramowania Windows 11.

Ostrzeżenie: 

 • Firma Microsoft zaleca, aby nie instalować systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia minimalnych wymagań systemowych Windows 11. Jeśli zdecydujesz się zainstalować system Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia tych wymagań, i potwierdzasz i rozumiesz zagrożenia, możesz utworzyć następujące wartości klucza rejestru i pominąć sprawdzanie pod kątem modułu TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodziny i modelu procesora CPU.

 • Klucz rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup

  Nazwa: AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU

  Typ: REG_DWORD

  Wartość: 1

  Uwaga: w przypadku nieprawidłowej modyfikacji rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub innej metody mogą wystąpić poważne problemy. Te problemy mogą wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie może zagwarantować, że te problemy można rozwiązać. Zmodyfikuj rejestr na własne ryzyko.

Dostępne są dwie ścieżki instalacji:

 1. Uaktualnij, uruchamiając Instalatora na nośniku podczas uruchamiania systemu Windows 10. Będziesz mieć możliwość: 

  a Wykonać Pełne uaktualnienie, które przechowuje pliki osobiste (w tym sterowniki), aplikacje i ustawienia systemu Windows. Jest to domyślne środowisko i jest to środowisko używane przez Asystenta instalacji.

  b. Zapisz tylko dane zachowa tylko pliki osobiste (w tym sterowniki), a nie aplikacje, a nie ustawienia systemu Windows.

  c. Czysta instalacjainstaluje system Windows 11 i nie zachowa niczego z instalacji systemu Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Nadaj komputerowi rozpoczęcie od nowa.

  Rozruch z nośnika w celu uruchomienia Instalatora. Ta ścieżka jest czystą instalacją i nie będzie zachowywać poprzednich plików ani ustawień.

  Ważne: Przed rozpoczęciem rozruchu z nośnika należy sprawdzić, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe, ponieważ umożliwi to zainstalowanie systemu Windows 11 jeśli masz co najmniej moduł TPM 1. 2 (zamiast minimalnego wymagania systemowego modułu TPM 2. 0) i nie sprawdzi, czy procesor znajduje się na zatwierdzonej liście procesorów na podstawie rodziny i modelu procesora.

Tworzenie obrazu instalacji

Użyj narzędzia DISM lub narzędzi innych firm, aby bezpośrednio zastosować istniejący obraz systemu Windows 11 do dysku.

Ważne: Instalacja obrazu systemu Windows 11 nie sprawdzi następujących wymagań: TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodzina i model procesora CPU.

Powiązane artykuły

Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.
Redirecting

System Windows 11 to nowe środowisko systemu Windows, które przybliża Cię do tego, co lubisz najbardziej. Dzięki intuicyjnej nawigacji i łatwej organizacji system Windows 11 ma zupełnie nowy wygląd, więcej aplikacji i wydajne sposoby na kreatywność i organizację zadań.

Ten przewodnik pomoże Ci przygotować się do systemu Windows 11 i rozpocząć pracę. Gdy zalogujesz się za pomocą konta Microsoft, Twoje pliki i ulubione są przenoszone z systemem Windows 11 razem z Tobą, dzięki czemu możesz szybko wrócić do tego, co lubisz najbardziej. 

 • Zdecyduj, którego urządzenia użyjesz do uruchomienia systemu Windows 11

 • Konfiguruj Twoje konto Microsoft, aby transferować pliki i ulubioneWykonaj kopię zapasową plikówZainstaluj system Windows 11Zapoznaj się z najlepszymi narzędziami pomagającymi w organizacji zadań w systemie Windows 11

Zdecyduj, którego urządzenia użyjesz do uruchomienia systemu Windows 11

System Windows 11 może działać na komputerach osobistych, które spełniają minimalne wymagania sprzętowe. Może być wstępnie zainstalowany na nowych komputerach osobistych lub możesz uaktualnić komputery osobiste, na których obecnie działa system Windows 10.

Jeśli korzystasz z systemu Windows 8. 1 lub starszego, lub jeśli komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych do uruchomienia systemu Windows 11, rozważ przejście na nowe urządzenie z systemem Windows 11. Znajdź komputer osobisty, który spełnia Twoje potrzeby. .

Konfiguruj Twoje konto Microsoft, aby transferować pliki i ulubione

Jedno konto łączy Twoje urządzenie z aplikacjami i usługami firmy Microsoft, takimi jak Microsoft 365, OneDrive, Edge i Microsoft Store. Gdy zalogujesz się za pomocą konta Microsoft na nowym urządzeniu z systemem Windows 11, Twoje pliki i dane zostaną przeniesione razem z Tobą. 

Wykonaj kopię zapasową plików

Zainstaluj system Windows 11

Po przetestowaniu i zweryfikowaniu uaktualnienia do systemu Windows 11 dla określonego komputera usługa Windows Update wskaże, że jest gotowa do instalacji.

Aby sprawdzić, czy system Windows 11 jest gotowy dla Twojego urządzenia, przejdź do obszaru Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia Windows Update i wybierz pozycję Sprawdź aktualizacje. Jeśli uaktualnienie jest dostępne dla Twojego urządzenia i chcesz kontynuować, pobierz je i zainstaluj. 

Uwaga: Pobieranie i instalowanie systemu Windows 11 najprawdopodobniej potrwa dłużej niż typowa aktualizacja funkcji systemu Windows 10. Możesz używać Twojego komputera osobistego podczas pobierania i masz możliwość zaplanowania instalacji w określonym czasie, kiedy nie planujesz używać komputera.

Zapoznaj się z najlepszymi narzędziami pomagającymi w organizacji zadań w systemie Windows 11

System Windows 11 ma nowe aplikacje i funkcje, a także dobrze znane ulubione. Użyj poniższych narzędzi, aby rozpocząć pracę i zabawę.

Zrób to szybciej dzięki platformie Microsoft 365. Szybko twórz i udostępniaj wyróżniającą się zawartość, z łatwością zarządzaj Twoim harmonogramem, bez wysiłku połącz się z innymi i ciesz się spokojną głową — wszystko dzięki platformie Microsoft 365. Wypróbuj bezpłatnie platformę Microsoft 365

Na komputerze z systemem Windows 11 dowiedz się więcej o gestach dotykowych, skrótach klawiaturowych i sposobie personalizowania komputera. Otwórz Wskazówki

Powiązane tematy

Dowiedz się więcej o systemie Windows 11Uaktualnij do systemu Windows 11: FAQ

Przygotowanie do instalacji Epson C11cg06201

Bezpośredni link do pobrania Przygotowanie do instalacji Epson C11cg06201

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przygotowanie do instalacji Epson C11cg06201